Dominia

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Dominia
Основна інформація
Жанр Симфонік-дарк-метал
Роки з 1999
Країна Росія
Місто Санкт-Петербург
Мова англійська, російська
Склад Антон «Tony» Роса
Дмитро «Casper» Рішко
Олег «Papa» Філістовіч
Олександр «Goodwin»
Денис Сухарьов

http://godbrand.net
http://dominia-fc.ru
http://www.myspace.com/godbrand
Commons-logo.svg Dominia у Вікісховищі

Dominia — російський Sympho Dark Metal гурт із Санкт-Петербургу.

Історія гурту[ред.ред. код]

В травні 1999 року Антон Роса, який знаходився в пошуку музикантів для свого death/black metal проекту TENTAMENTUM, знайомиться з гітаристом Денисом Сухарьовим. Почалась підготовка концертної та студійної програми гурту.

До кінця року був сформований склад гурту: А. Роса — вокал, Д. Сухарьов — гітара, В. Незнамов — лідер гітара, К. Ангеліді — бас, Є. Жибінов — ударні. В наступні роки склад гурту неодноразово змінювався, в автокатастрофі загинув Віталій Незнамов (2001), помер Єгор Жибінов (2003).

У 2000 році назва гурту змінюється на Dominia. В репертуарі гурту з'являються нові музичні та текстові матеріали, на які відчутно здійснили вплив готика та doom metal.

В лютому 2001 року на домашній студії Віталія Архіпенка та на студії Учебного театру на Моховой відбувається запис демо «Dancing with Marie Jane».

У 2005 році гуртом зацікавився фінський лейбл UHO Production, в червні відбувся запис кількох композицій на студії Tonebox (Oulu, Finland). Восени на території Фінляндії виходить сингл «Runaway».

Лютий — червень 2006 року — запис матеріалу для альбому «Divine Revolution» на Sound Supreme studio під керівництвом продюсера Janne Saksa. У вересні вийшов сингл «The Darkness of Bright Life», в жовтні — світ побачив дебютний альбом «Divine Revolution». У 2007 році дебютний альбом за ліцензією виходить і в Росії.

В травні 2007 року проходить запис кількох композицій для інтернет-синглу «Exodus» на Sound Supreme studio, в січні 2008 року сингл був виданий лейблом UHO Production.

Наприкінці 2008 року видається другий повноцінний альбом гурту — «Judgement Of Tormented Souls».

Дискографія[ред.ред. код]

  • 2005 — Runaway, сингл
  • 2006 — The Darkness of Bright Life, сингл
  • 2006 — Divine Revolution
  • 2008 — Judgement Of Tormented Souls
  • 2008 — Exodus, інтернет-сингл
  • 2013 — Death Only, сингл
  • 2014 — Theophania

Джерела[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]