Dragon Age II

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Dragon Age II
Dragon Age II cover.jpg
Загальне
Розробник Bioware Edmonton
Видавець Electronic Arts
Жанр(и) Комп'ютерна рольова гра
Платформа Windows, PS3, Xbox 360, Mac OS X
Творці
Композитор(и) Інон Зур
Технічне
Дата анонсу 8 березня 2010 року
Дата випуску Flag of the United States.svg США 8 березня 2011 року
Росія Росія 10 березня 2011 року
Європейський Союз Європейський Союз 11 березня 2011 року
Версія 1.0
Локалізатор EA Russia
Рушій BioWare
Режим гри Синглплеєер
Носій оптичний диск і Steam
Dragon Age[d]
Попередня гра Dragon Age: Origins
Наступна гра Dragon Age: Inquisition
Посилання
Сайт dragonage.bioware.com/da2/

Dragon Age II — рольова відеогра в жанрі темного фентезі, розроблена Канадською студією BioWare, продовження рольової гри Dragon Age: Origins, що вийшла в листопаді 2009 року і отримала безліч нагород. Гра була випущена для Microsoft Windows, Playstation 3 і Xbox 360 8 березня 2011, в Росії ж реліз відбувся 10 березня, а в Європі — 11-го.

Сюжет[ред. | ред. код]

Події гри відбуваються протягом 10 років паралельно і після подій з Початку. Головним персонажем є Хоук, який, рятуючись від Мора, разом з сім'єю біжить з Лоттерінга у Вільну марку, де стає Захисником Кіркволла. Історія розповідається гномом Варріком, що був другом Хоука, якого допитує інквізитор Кассандра, явно зацікавлена в деяких подіях з життя Хоука.

Граючи за Хоука, ми відвідуємо такі знамениті місця світу Dragon Age, як Вільна Марка, Лотерінг.

Персонажі і супутники Хоука[ред. | ред. код]

Бетані Хоук — маг-відступник, сестра-близнюк Карвера Хоук, молодша сестра Гаррета / Маріанни Хоук. Спеціалізується на вогненній магії. Якщо Хоук має клас маг, то вона гине на початку гри. Після подорожі в експедицію існує 3 варіанти її подальшої долі: Якщо берете з собою — помирає. Якщо залишаєте в будинку — забирають до Кола Магів. (Взяти в загін зможете лише в кінці гри). Якщо берете на глибинні стежки Андерса і Бетані, то Бетані стає Сірим Вартовим.

Карвер Хоук — воїн, брат-близнюк Бетані Хоук, молодший брат Гаррета / Маріанни Хоук. Якщо Хоук має клас розбійник або воїн, то гине на початку гри, однак якщо Хоук маг, то він виживає. Після подорожі в експедицію існує 3 варіанти його подальшої долі: Якщо берете з собою — помирає. Якщо залишаєте в будинку — стає храмовником (Взяти в загін зможете лише в кінці гри). Якщо берете на глибинні стежки Андерса і Карвера, то Карвер стає Сірим Вартовим.

Варрік Тетрас — гном-наземник з орзаммарської касти торговців. Клас розбійник, арбалетник. Зброю звуть Бьянка, чому він так і не сказав. Друг Хоука. Від імені Варріка ведеться оповідь у грі, але він не єдиний, хто буде розповідати історію. Варрік стверджує, що народився після того, як його родина покинула Орзаммар.

Ізабелла — розбійниця-вбивця, пірат, колишня капітан піратського судна, (є одним з можливих любовних партнерів Хоука чоловіка і жінки). Зустрічається також і в першій частині, де може навчити протагоніста спеціалізації дуелянта.

Авеліно — дівчина-воїн, майстер меча і щита. Дружина храмовника Уеслі.

Фенріс (справжнє ім'я Лето) — раб Тевінтерського мага, назавжди втратив пам'ять і фізично змінений, завдяки впливу ліріума. Клас воїн, оскільки на скріншотах він тримає в руках дворучний меч, можливо Фенріс буде володіти особливими здібностями через ліріумні модифікації. Є одним з можливих любовних партнерів — як жінки, так і чоловіка.

Андерс — людина-маг, духовний цілитель, що вперше з'явився в DAO — Awakening. Є одним з можливих любовних партнерів — як жінки, так і чоловіка.

Меррілом — ельфа-маг, учениця хранителя клану, Маретарі. Зустрічається на горі Сандермаунт, де буде вашим супутником, а незабаром ви вирішуєте, чи відправиться вона з вами у подальший шлях чи ні. Також зустрічається в Dragon Age: Origins як тимчасовий компаньйон. Є одним з можливих любовних партнерів — як жінки, так і чоловіка.

Себастьян Ваель — стрілець шляхетного походження, що знаходиться на півдорозі до помсти вбивцям своєї сім'ї. Є одним з можливих любовних партнерів для Хоука-жінки. Стає доступним після звавнтаження доповнення «The Exiled Prince».

Посилання[ред. | ред. код]

Офіційний веб-сайт