Dungeons

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Dungeons
Розробник Realmforge Studios
Видавець Kalypso Media
Дата випуску 10 лютого 2011[1]
Жанр(и) Стратегія, симулятор
Вікові
рейтинги
ESRB: M
PEGI: 12
USK: 12
Платформа Microsoft Windows
Рушій гри OGRE
Режим гри одиночна гра
Сайт dungeons-game.com

Dungeonsвідеогра, стратегія в реальному часі, розроблена компанією Realmforge Studios. Візуальний стиль і геймплей дуже нагадують Dungeon Keeper 2, і самі розробники заявляють про те, що надихалися цією стратегією від Bullfrog Productions[2].

Сюжет[ред.ред. код]

Володаря підземель підставляє його подруга, і він опиняється на найвищому рівні, практично біля земної поверхні. Йому належить прокласти шлях назад у серце підземного світу і повернути вкрадену владу.[3]

Геймплей[ред.ред. код]

Для перемоги над противниками гравець повинен зібрати значну армію різних істот і добре їх натренувати, забезпечивши їжею і розвагами. Сюжетна кампанія складається з 20 завдань. Мета гравця — заманити в свої володіння найсильніших воїнів, отримати їх сили і стати єдиним правителем підземного світу. У міру проходження користувач відкриє нові види кімнат, пасток і декорацій. Система створення житла і кімнат для підопічних дуже схожа з Dungeon Keeper 2. Для отримання нових бійців гравцеві потрібно створювати певні типи приміщень.

Гравець має тілесну форму. За межами зони впливу він змушений покладатися лише на меч і заклинання. Камера при цьому розміщена за його спиною. У рідних володіннях Гравець дивиться на світ в ізометрії, віддає накази гоблінам копати тунелі, і розставляє всілякі предмети. Облаштувати темницю красиво і з розумом — одна з його найважливіших завдань, адже чим похмуріше і небезпечніше підземелля, тим вище його престиж. Багато оформлені володіння приваблюють народ з поверхні. Одні герої спускаються сюди в надії знайти гідного суперника, інших приваблюють стелажі з стародавніми фоліантами, треті хочуть набити кишені золотом і знайти потужну зброю[4].

Критика[ред.ред. код]

У деяких виданнях гра піддалася різкій критиці за невідпрацьованість сюжету, відступ від основного жанру і ускладнення гри зайвими економічними елементами[5].

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]