ESvoe

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
єСвоє
Scrin.png
Стартова/вхідна сторінка єСвоє
URL esvoe.com/login
Тип соціальна мережа
Реєстрація обов'язкова
Мови українська, російська, англійська
Автор Віталій Оленійчук, Сергій Мовшук, Василь Бучинський
Започатковано 1 липня 2017
Стан Працює
Мова програмування PHP, JavaScript

єСвоє — соціальна мережа. Ідея створення «єСвоє» зародилася 1 липня 2017 року, коли група українських програмістів прийняла рішення об'єднати свої сили над проектом, який може стати міжнародною соціальною мережею нового формату.

29 вересня 2017 року відбувся повноцінний старт beta-версії соціальної мережі «єСвоє», яка надає можливості для персоналізації цифрового простору та отримання інформації. Вже 17 травня 2018 року соціальна мережа «єСвоє» вийшла з beta-версії.

Функціонал «Групи» створили у січні 2018 року. Так його створено для спілкування з великим об'ємом однодумців, друзів, або колег. В середині є можливість до коментування повідомлень, їх створення та обговорювання спільних тем.

«Сторінки» — підтип груп, що мають за напрям бізнес основу. Так, на відміну від інших відомих соціальних мереж у сторінках є можливість до їх оформлення згідно фірмового стилю, публікації контенту про товар/послугу, компанію, або галузь як таку, проведення відкритого листування з вашими клієнтами і партнерами, а також відкрита можливість до створення і розробки своєї унікальної рекламної кампанії. Тобто цей розділ надає можливість зробити свій унікальний, та безкоштовний дизайн інтернет магазину, та надає можливість вже з неї вести свій бізнес.

Сервіс «Є-квитки», відкрили на початку лютого 2018 року. Так, в цьому розділі для кожного користувача відкрито доступ до перегляду афіші подій, та отримання доступу до відвідування на запрошення, та при покупці квитків.

Крім того у «Є-квитки» організатори майбутніх подій мають змогу розміщати не тільки афішу події, а й завантажити схеми залу та відкривати доступ користувачам до перегляду непридбаних місць в режимі онлайн, їх вартості, та надавати інформацію про те, хто з користувачів буде сидіти поряд з вами. В свою чергу користувачі зможуть обирати місце та проводити оплату не тільки банківською карткою, але й всередині мережевою валютою єТокен, та навіть криптовалютою.

єГроші[ред. | ред. код]

Доступ до електронного гаманця на сьогоднішню мить вже відкрито для зареєстрованих користувачів. Рахування коштів ведеться у єТокенах (один єТокен дорівнює одному ЄВРО).

Електронний гаманець має досить великий ступінь захисту від взлому, через те, що цей розділ як і сама всередині мережева валюта єТокен розроблена на базі блокчейн технології.

Посилання[ред. | ред. код]

Nuvola apps kaboodle.svg Зовнішні відеофайли
Nuvola apps kaboodle.svg eSvoe українська соціальна мережа
Nuvola apps kaboodle.svg eSvoe 'Територія позитиву' день від 14 жовтня 2017
Nuvola apps kaboodle.svg Территория Позитива, Дений єфір, Прямий канал