EasyPay

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
EasyPay (ІзіПей)
Тип Система інтернет-розрахунків
Засновано 2007
Штаб-квартира Flag of Ukraine.svg Україна
easypay.ua

EasyPay (1) — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні, якому належить інтегрована платіжна мережа, що дозволяє здійснювати платежі offline та online та через мобільні додатки. Понад 15 млн українців сплачують понад 3 500 послуг в 14 000 платіжних терміналів, в мережі інтернет та у смартфоні[1].

Компанія розпочала роботу у 2007 році. Засновник та СЕО — Олексій Авраменко, перший інвестор — Володимир Авраменко, власник корпорації АВК[2].

2009 року власниками компанії було створено та зареєстровано першу в Україні небанківську платіжну систему «Фінансовий Світ». Станом на 2009 рік система працювала у двох напрямках — продаж послуг (продаж і поповнення електронних ваучерів) та приймання платежів, через фінансові компанії «Контрактовий дім» та «Українська платіжна система».

Станом на 2020 рік роботу EasyPay забезпечує група компаній: ТОВ «Ізі Софт», небанківська фінансова установа ТОВ Фінансова компанія «Контрактовий дім», ВПС «Фінансовий світ».

EasyPay надає широкі можливості онлайн оплат за допомогою віртуальної карти та мобільних додатків, а також інноваційні офлайн-рішення оплат за допомогою технології Bluetooth. Інтернет-еквайринг від EasyPay надає ринку широкий вибір способів оплат готівкових та безготівкових платежів, технологічний процесинг з можливістю сплітування[невідомий термін], холдування[невідомий термін] платежів та відповідає сучасним світовим протоколам безпеки VISA, MasterCard та PCI DSS. Компанія є партнером Apple Pay та Google Pay.

EasyPay зосереджений на інноваціях в мобільних технологіях, що дозволяють створити для користувача унікальний досвід спілкування з інформаційним оточенням[3].

Сьогодні EasyPay активно розвиває напрямок proximity-marketing в Україні[4]. Так, компанія запустила додаток EasyWallet, в якому за допомогою push-платежів (швидкої оплати через push-повідомлення на екрані смартфону) можна сплачувати будь-яку послугу або товар. Зараз додаток особливо популярний у Львові та Івано-Франківську завдяки унікальному сервісу оплати проїзду у міському транспорті[5]. Також, у додатку розроблено та тестується сервіс оплат послуг ЦНАПів та регіональних сервісів МВС та інших сервісів, які полегшують життя українців.[6]

Ще одним перспективним напрямком розвитку у компанії вважають впровадження власної віртуальної картки. Карта випущена спільно з національною платіжною системою «Простір»[7].

Зараз EasyPay активно працює над масштабуванням додатку EasyWallet UA на всю Україну, допомагає розвивати проєкт «країна у смартфоні» (EasyPay виступає еквайринговим партнером державної послуги для українських батьків — єМалятко) та активно підтримує найбільшу в Україні організацію з допомоги онкохворим дітям «Таблеточки»[8]

Мережа терміналів EasyPay об'єднує 500 франчайзі. Екосистема EasyPay (термінали, сайт, додатки та сайти-партнери) приймає платежі у готівковій та безготівковій формі для банків, інтернет-магазинів, страхових компаній та інших компаній.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. EasyPay - онлайн оплата услуг | Моментальные платежи в интернете. easypay.ua. Процитовано 2020-02-25. 
  2. ПОБЕДНЫЙ СЧЕТ: Алексей Авраменко из EasyPay об «Адвокате дьявола», поколении Z и о том, как научить страну пополнять счет по безналу. Huxleў (ru-RU). 2019-05-31. Процитовано 2020-02-25. 
  3. Куда идет EasyPay: PayPal по-украински и виртуальный банк. biz.liga.net. 2017-07-14. Процитовано 2020-02-25. 
  4. Алексей Авраменко: Сегодня все хотят оцифровать своих потребителей и создать собственный аналог Apple ID. sostav.ua. Процитовано 2020-02-25. 
  5. Компанія EasyPay разом із Львівелектротранс розробила соціальну кампанію «Трамвай розмовляє з тобою».. Вежа (uk). Процитовано 2020-02-25. 
  6. Город в смартфоне. Как сделать жизнь украинцев комфортнее. nv.ua. Процитовано 2020-02-25. 
  7. EasyPay випустила віртуальну платіжну картку. www.ukrinform.ua (uk). Процитовано 2020-02-25. 
  8. Як нові технології впливають на благодійність. Економічна правда (uk). Процитовано 2020-02-25.