Elogic Commerce

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Elogic Commerce
Тип бізнес
Спеціалізація Розробка програмного забезпечення, консультаційні послуги
Засновано 2009
Засновник(и) Павло Охрем, Ігор Яковлев
Штаб-квартира Таллінн, Естонія
Територія діяльності Увесь світ
Співробітники 200+
elogic.co

Elogic Commerce (укр. Елоджік Комерс) — компанія з розробки програмного забезпечення та надає послуги ІТ консалтингу у сфері електронної комерції[1]. Заснована в 2009 році, головний офіс компанії розташований в Талліні, в Естонії, та налічує ще кілька офісів у країнах східної Європи (у Польщі, в Румунії та на заході України). Elogic Commerce допомагає власникам інтернет-магазинів з їхньою цифровою стратегією, клієнтським досвідом, міграцією на інші платформи, інтеграцією модулів та систем, а також імплементацією технічних рішень. Місія компанії — надавати рішення, які стануть невід’ємною частиною успіху клієнта.

Компанія виступає Бронзовим Партнером Adobe Solutions[2], тому більшість її проектів розроблено на платформі Magento. Однак, починаючи з 2021 року, фокус компанії розширився й на інші платформи для клієнтів різного розміру та бізнес моделей, як наприклад DTC (Shopify та BigCommerce) чи великих підприємств (Adobe Commerce та commercetools).

У 2022 році Elogic також розширили програму стратегічного партнерства та стали офіційним партнером Salesforce, додавши розробку та консультації на цій платформі до переліку своїх сервісів[3].

Історія[ред. | ред. код]

Компанія Elogic Commerce була заснована у 2009 році в Чернівцях. Започаткована двома випускниками Чернівецького національного університету, компанія спершу налічувала шість працівників, яких навчали засновники Elogic та працювали над одним голландським та двома українськими проектами[4].

Компанія зародилася як студія веб розробки. Однак згодом засновники зрозуміли, що неможливо бути експертами в настільки широкій галузі і визначили свій першочерговий напрямок діяльності — розробку інтернет магазинів на провідній платформі Magento. З часом, таке рішення виправдалось оскільки все більше власників середніх бізнесів зверталися до компанії для розробки сайтів на цій гнучкій та маштабованій платформі. Команда почала поповнюватись новими експертами та високопрофільними розробниками.

Більшість клієнтів компанії приходили з відгуків. З розширенням експертизи компанії, збільшувалась кількість найнятих працівників з ринку, а тоді як логічне продовження — академія, щоб ростити нові таланти і надавати такі ж високі стандарти якості. Заснована у 2012 році, Академія Elogic пропонує курси розробки на платформі Magento під кураторством сертифікованих експертів Adobe Commerce.

У 2015 році компанія перенесла штаб-квартиру в Таллінн, Естонія. Офіс у Чернівцях залишився головним в Україні.

Згодом компанія закріпила свою позицію на ринку інтернет-розробки відкривши нові офіси в Хмельницькому в 2017 році та в Тернополі в 2021 році[5].

У 2022 році компанія відкрила ще два офіси в Польщі та в Румунії і планує продовжити експансію в Європі та Латинській Америці.

Експертиза й клієнти[ред. | ред. код]

Серед клієнтів роздрібної торгівлі, головні сфери діяльності компанії Elogic включають:

  • Одяг та мода
  • Предмети розкоші та ювелірні вироби
  • Побутова електроніка
  • Споживчі товари
  • Косметика
  • Дитячі товари
  • B2B електронна комерція (гуртова торгівля та промислове виробництво)

Серед клієнтів Elogic такі великі підриємства як Hanes Brands Inc. та Univerre Group Switzerland, такі консалтингові агенції як Accenture, а також такі представники середнього та малого бізнесу як Carbon38, Marimekko, Amsale, Benum, Joie, Roller Rabbit, Wexon, тощо. Середній індекс підтримки споживача (NPS) компанії — 92% на всіх проектах, тож компанія продовжує будувати тривалі відносини з клієнтами та приносити суттєві результати бізнесу.

Відзнаки та сертифікати[ред. | ред. код]

Починаючи з 2014 року, Elogic Commerce — офіційний бронзовий партнер Adobe Solutions, який наразі налічує більш ніж 100 інженерів Magento, 30 з яких пройшли офіційну сертифікацію Adobe.

Компанія розробляє технічні рішення і на інших платформах, тому є офіційним партнером Salesforce Commerce, Shopify, BigCommerce, та commercetools[6].

У 2020 році компанія стала першопроходцем у сфері поступових вебзастосунків (PWA) залучивши до партнерства Vue Storefront[7] та сформувавши одну з найбільших команд розробників Magento PWA Studio (Venia) на ринку. Elogic також є постійним партнером таких відомих брендів як Braintree, Stripe, PayPal, FedEx, DHL, Visma, Epicor, Sales Layer[7], Klaviyo, тощо[8].

За роки своєї діяльності, компанія отримала наступні нагороди та відзнаки: Imagine 2022: Magento Community Engineering Award, Top Ecommerce Developers від ITFirms, Top Magento Developers від Clutch, а також Top Ecommerce Development Company від Goodfirms.

Elogic Academy[ред. | ред. код]

Elogic Academy[10] пропонує корпоративні навчальні програми для тих, хто починає свій шлях у розробці програмного забезпечення та інтернет-магазинів. Наразі академія налічує близько 300+ випускників, 75 з яких отримали запрошення на постійну роботу в компанії Elogic.

Курси академії зосереджені на технологіях Magento та Salesforce, а також на напрямках front-end та back-end. Після завершення, учасники курсів отримують сертифікат, а найкращим студентам пропонують приєднатися до команди розробників в Elogic.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]