Embarcadero Technologies

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Embarcadero Technologies
Тип Публічна компанія
Галузь Розробка програмного забезпечення, розробка СУБД
Засновано Сан-Франциско, США (1993)
Штаб-квартира США Сан-Франциско, Каліфорнія (США)
Ключові особи Уейн Д. Вільямс (Wayne D. Williams, Chief Executive Officer)
Продукція RAD Studio, Delphi, C++ Builder, JBuilder, Delphi for PHP, Delphi Prism, InterBase, DBArtisan, Rapid SQL, Change Manager, ER / Studio, Performance Center, 3rdRail, TurboRuby, etc.
Виторг 100 млн дол. (2008 рік)
Співробітники приблизно 450
Холдингова компанія Idera Softwared[1][2][3]
www.embarcadero.com
CMNS: Embarcadero Technologies у Вікісховищі

Embarcadero Technologies — американська компанія, що займається розробкою програмного забезпечення для створення баз даних і засобів управління ними. Компанія була заснована в жовтні 1993 року Стефаном Вонгом і Стюартом Браунінгом з єдиним на той момент продуктом для адміністрування БД Sybase. Зараз компанія виробляє засоби для адміністрування, створення баз даних і програм для роботи з базами даних для платформ Oracle, Microsoft SQL Server, IBM DB2, Sybase і MySQL.

У жовтні 2015 придбана компанією Idera, Inc.[4]

Історія компанії[ред. | ред. код]

У квітні 2000 року Embarcadero Technologies зробила IPO на NASDAQ. У листопаді того ж року, компанія придбала GDPro (засіб для розробки рішень з використанням UML). У жовтні 2005 року була придбана компанія Ambeo, що займається системами захисту даних.

Компанія має штаб-квартири в Торонто, Мельбурні, Мюнхені, Мейденхеді (Велика Британія) і Яссах (Румунія ).

7 травня 2008 року Borland Software Corporation оголосило про продаж своєї дочірньої компанії CodeGear. CodeGear займалася створенням популярних засобів розробки програмного забезпечення: Delphi, C++Builder та іншими. Компанія була продана за 23 мільйони доларів із зобов'язанням погашення 7 мільйонів доларів боргів Borland.

7 жовтня 2015 компанія Idera, Inc. оголосила про домовленість щодо придбання Embarcadero Technologies, Inc.,[4][5] проте назву Embarcadero було збережено для підрозділу інструментів для розробників. З 28 жовтня 2015 року Embarcadero зазначається як придбана.[6]

Сучасна лінійка продуктів Embarcadero Technologies[ред. | ред. код]

Робота з базами даних[ред. | ред. код]

Розробка програм[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]