FICO

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
FICO
Тип бізнес-підприємство
Форма власності Акціонерне товариство
Засновано 1956
Штаб-квартира США США: Міннеаполіс, Міннесота
Сайт www.fico.com

FICO — розробник програмного забезпечення, направлених на прийняття зважених та обґрунтованих рішень. В портфель продуктів FICO входять аналітичні системи для автоматизації, оптимізації та уніфікації процесів прийняття рішень у всіх сферах діяльності підприємства (організації). Штаб-квартира компанії знаходиться в Міннеаполісі, Міннесота (США).

Продукти FICO використовуються провідними світовими банками та фінансовими установами США. В фінансовій галузі продукти компанії застосовуються в першу чергу для прийняття рішень на всіх етапах роботи з кредитами. Загалом рішеннями компанії користуються клієнти з понад 80 країн. Компанія FICO також допомагає приватним особам покращити свій кредитний рейтинг через спеціалізований сайт компанії[1]

Історія[ред.ред. код]

Компанія заснована в 1956 році як «Fair, Isaac and Company» (FICO) інженером Білом Фером (Bill Fair) та математиком Ерлом Ісааком (Earl Isaac). Спершу штаб-квартира компанії була розташована в Сан Рафаел (Каліфорнія, США). У 2003 році компанія була перейменована в «Fair Isaac Corporation».

Продукти[ред.ред. код]

  • FICO Debt Manager — рішення для автоматизації повного циклу роботи з простроченою заборгованістю
  • FICO Capstone Decision Accelerator — продукт, який автоматизує діяльність по прийняттю рішень щодо видачі кредитів
  • FICO Blaze Advisor — рішення для управління бізнес-правилами.

Виноски[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]