Flatfy

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Flatfy
Тип Приватне підприємство
Засновано 2016
Співробітники біля 35 (2018)
Холдингова компанія ЛУН
flatfy.com

Flatfy (англ. Flat For You, укр. Флетфа́й) — міжнародна вертикальна пошукова система нерухомості. Розроблена командою українського пошуковика ЛУН [1], працює з 2016 року. Зараз пошуковик успішно працює на території 30 країн. Команда розробки знаходиться в Києві.

Огляд[ред. | ред. код]

Flatfy агрегує оголошення різних об'єктів нерухомості (квартири, будинки, земельні ділянки, тощо) з дошок оголошень, сайтів ріелторських компаній та порталів нерухомості та забезпечує пошук на основі місцезнаходження користувачів Інтернету. Результаті зібрані із багатьох джерел можна побачити в одному місці та відсортувати за релевантністю, новизною та іншими параметрами.

Історія[ред. | ред. код]

Ще з 2014 року компанія ЛУН під брендом Flatfy запустила каталоги новобудов в Росії, Казахстані та Білорусі [2]. Проте вже в 2016 році компанія запускає пошуковик нерухомості та об'єднує під брендом Flatfy всі свої міжнародні проекти.

В кінці 2015 року почали працювати сайти в Польщі та Угорщині. В січні 2016 року були запущені проекти в Румунії та Чехії. Наразі пошуковик активно працює в 37 країнах на ринках Південної Америки, Африки та Азії [2].

В березні 2016 року компанія ЛУН заявила про намір інвестувати 1 млн $ в Flatfy за 3 роки. На цей час пошуковик запущено в 25 країнах.[3] [2]

В січні 2018 команда Flatfy брала участь у міжнародній конференції лідерів серед порталів нерухомості Property Portal Watch, де засновник компанії Андрій Міма був спікером [4]. На цей час пошуковик запущено в 37 країнах.

В лютому 2020 компанія ЛУН оголосила, що розділяє бренди сервіса вибору новобудов і пошуковика оголошень від власників. Пошуковик відтепер буде працювати під брендом Flatfy. [5], а бренд ЛУН залишиться виключно за сервісом вибору новободов в Україні.


Примітки[ред. | ред. код]