Flightradar24

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Flightradar24
URL www.flightradar24.com
Комерційний Частково
Тип Навігаційні системи
Реєстрація Ні
Мови Англійська
Власник Flightradar24 AB
Започатковано 2007
Стан Працює і розвивається
Рейтинг Alexa 2047[1]
Адреса офісу Стокгольм
CMNS: Flightradar24 у Вікісховищі

Flightradar24 — інтернет-проект, створений у 2007 році шведською компанією Travel Network Ltd, який дозволяє в режимі реального часу спостерігати на мапі за літаками в усьому світі.

Також при виділенні повітряного судна виводиться його фотографія, тип літака, бортовий номер, належність до авіакомпанії, місце відправлення та посадки, висота в даний момент та його швидкість, положення в градусах, а також відображається пройдений відрізок маршруту за курсом аеропорту відправлення та інше.

Також є пошук літака за номером рейсу.

Кожні кілька секунд вся інформація для всіх повітряних суден оновлюється та місце розташування літаків перемальовується на карті.

Також ведеться запис всієї історії польотів за минулі 28 днів. Можна переглянути інформацію щодо будь-якого літака: яким курсом він летів, на якій висоті та з якою швидкістю.

Flightradar24 працює з браузера, так само він є доступний для застосування на iOS — (iPhone, iPad, iPod Touch), Windows Phone 8, а також для Android.

Як це працює[ред. | ред. код]

Для стеження та отримання інформації про повітряні судна Flightradar24 використовує технологію ADS-B.

Літак, що обладнаний ADS-B транспондером під час всього польоту, приблизно кожної секунди генерує та відправляє в ефір (на частоті 1090 МГц) широкомовне, відкрите радіо-повідомлення, в якому містяться актуальні на момент відправлення дані — свої точні координати (визначені за допомогою GPS), свою поточну швидкість та висоту та іншу інформацію.

На даний момент ADS-B транспондерами обладнуються всі нові пасажирські та вантажні літаки, а також частково встановлюються на старі. Лише мала частина встановлена на військових та приватних літаках.

Федеральне управління цивільної авіації США заявило, що з 2020 року переважна кількість літаків, що знаходяться в повітряному просторі США, має бути обладнана ADS-B транспондерами.[2]

На 2015 рік Flightradar24 використовує близько 9000 ADS-B приймачів, встановлених по всьому світу, які отримують інформацію від літаків та відправляють її на сервер Flightradar24.

Переважну кількість ADS-B приймачів встановлено аматорами та добровольцями у своїх квартирах, будинках та інших місцях, та підключено через інтернет до сервера Flightradar24, куди відправляються отримані дані.

Один ADS-B приймач може приймати інформацію від пролітаючих літаків на відстані від 250 до 450 км (в залежності від самого приймача та розташування його антени).

Кожен охочий може встановити в себе ADS-B приймач і тим самим створити покриття в своєму районі або поліпшити наявне.

Flightradar24 повністю покриває Європу та США. Також гарне покриття є в Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Бразилії, Середньому Сході, Японії, Україні, Росії, Білорусі та багатьох інших країнах.

Через високу дальність прийнятих сигналів від літаків, будь-який доброволець, встановивши у себе приймач ADS-B, може з легкістю покращити покриття в своїй країні, а часто захопити також частину сусідньої держави.

Наслідки виверження вулкана в Ісландії[ред. | ред. код]

Flightradar24 отримав величезну увагу міжнародного співтовариства, під час виверження вулкана «Eyjafjallajökulls» в Ісландії, в квітні 2010 року, коли багато великих міжнародних засобів масової інформації (в тому числі CNN та BBC) використовували веб-сайт Flightradar24 для опису поточної ситуації в небі над Європою.[3][4]

Також після трагічних інцидентів зі зникнення малайзійського рейсу 370 в березні 2014 року та збиття в під час Війни на Сході України проросійськими бойовиками Рейсу MH17 17 липня 2014 року, Flightradar24 широко використовувався користувачами мережі для отримання інформації про данні польоту цих бортів. Багато запитів було здійснено з портативних пристроїв: смартфонів та планшетів.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]