Forever Living Products

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук


Хоум Офіс компанії "Форевер Лівінг Продактс" Скоттсдейл, Арізона, США

Форевер Лівінг Продактс (ФЛП, ФОРЕВЕР, Форевер Лівінг) — (англ. Forever Living Products) приватна компанія, що розташована в штаті Арізона, зі штаб-квартирою в Скотсдейлі, передмісті Феникса. ФЛП одна з найбільших компаний багаторівневого (мережевого) маркетингу (МЛМ), яка спеціалізується на прямих продажах продукції з Алое вера у вигляді напоїв, косметики, засобів догляду за шкірою, гігієнічних засобів та продуктів бджільництва, натуральних дієтичних добавок в більш ніж 150 країнах світу.

Історія ФЛП[ред.ред. код]
 • Форевер Лівінг Продактс була заснована Рексом Моном в 1978 році, який і по цей день є Головою ради директорів. В списку 500 найбільших приватних компаній світу 2006 року за версією журналу «Форбс» ФЛП знаходиться під номером 340[1]. У 2011 році річний товарообіг ФЛП, перевищив 3.8 мільярда доларів США. ФЛП використовує систему багаторівневого маркетингу (МЛМ), де Підприєці Форевер "FBO" виступають в якості незалежних підприємців, розповсюджуючи продукцію ФЛП шляхом індивідуальних та колективних презентацій.

«Алое Вера оф Америка», виробничий підрозділ ФЛП, вирощує понад 90% від усього комерційного алоэ вера в світі. «Форевер Лівінг Продактс» є вертикально інтегрованою компанією; у власності компанії знаходяться значні площі для вирощування алое, пасічне господарство та власне виробництво. ФЛП контролює процес виробництва продукції з моменту насадження рослин до моменту продажу продукції Підприємцю Форевер.

 • За перший рік роботи компанії продажі склали близько $ 1.000.000 США, за другий рік оборот молодої компанії виріс до $ 9.000.000 США, а до кінця 1981 року компанiя продавала продукцію на $ 1.000.000 щодня. Це вагоме досягнення стало підтвердженням успішного вибору Рекса Мона.

Для того, щоб перевести бізнес на новий всесвітній рівень, компанія запровадила три нові стратегії:

 1. Були виділені інвестиції для вирощування, стабілізації та переробки свого власного продукту, куплені плантації Алое в штаті Техас, США і придбаний завод Алое Вера оф Америка в місті Даллас, одним з головних принципів якого стала вертикальна інтеграція. Це дозволило контролювати весь процес: від рослини - до продукту - до споживача, тим самим гарантувати найвищий рівень якості і ефективності продукту.
 2. Створено зручну і надійну систему виплати бонусів. Ця система стала першою в історії мережевого маркетингу. Мільйони доларів були витрачені на обладнання та створення програмного забезпечення. На створення і впровадження цієї системи було витрачено 3 роки.
 3. Розширення компанії - відкрито офіси в інших країнах. Після впровадження компанії в Канаді і по всій території США, були відкриті представництва в Малайзії, Японії та Австралії. Це дало величезний ріст продажів і стало новою сходинкою розвитку компанії.
 • 1981 р. ФЛП почали створювати свої курорти. Курорти ФЛП ілюструють стиль життя Підприємців Форевер, які працюють з компанією, хочуть побачити світ і добре відпочити. Бізнес Форевер дозволяє людям заробляти гроші, а курорти - для задоволення весело і активно провести відпустку.
 • 1983 р. Асортимент продукції продовжував збільшуватися і в 1983 році компанія Форевер Лівінг Продактс почала спільну роботу з заводом медопродуктів Робсона в м. Фінікс, Арізона, США.
 • 1984 р. Продажі ФЛП досягли $ 100.000.000 США. Компанія стала виробляти такі продукти, як пилок, прополіс, маточне молочко і мед. Незабаром була випущена ціла лінія чудових біологічно-активних харчових добавок до раціону харчування, унікальний косметичний набір по догляду за шкірою, багатоцільовий миючий засіб - МПД.
 • 1992 р. Компанія розширила свої плантації на території Мексики та Карибських островів. Були закладені плантації Алое вера в Домініканській республіці. Ці плантації зараз є найбільшими плантаціями Алое в усьому світі. У 1992 році компанія ФЛП досягла рівня продажів $ 500.000.000 США. В зв'язку з цим успіхом компанія почала глобальне розширення своєї присутності в багатьох країнах. Сьогодні ФЛП працює на 6 континентах в більш ніж 150 країнах світу.
 • 1998 р. Продажі продукції ФЛП досягли $ 1.000.000.000 і компанія випустила на ринок нову лінію продукції - декоративну косметику "Соня Колор Колекшн". Компанiя виробляє засоби по догляду за шкірою, натуральні дієтичні добавки до раціону харчування, засоби особистої гігієни, декоративну косметику, і незабаром стає світовим лідером у виробництві продукції на основі рослини Алое вера.
 • 2000 р. Створений веб-сайт foreverliving.com, що веде до розвитку нового стилю бізнесу - Інтернет-бізнесу. Сьогодні більше 40% продажів ФЛП в Північній Америці здійснюються по Інтернету. Крім того сайт пропонує різні навчальні програми, а також дає можливість спонсорувати по Інтернету. Компанія переводить свій бізнес з високорозвиненого підприємства у високо технологічно розвинений сервіс, який відкриває нові широкі можливості десяткам мільйонів Підприємцям Форевер по всьому світу.
 • Товарообіг та доходи компанії та її Підприємців має стабільну динаміку щорічного росту завдяки тому, що більшість користувачів спробувавши продукцію, продовжуюсть користуватися нею і надалі, та діляться інформацію про продукцію та бізнес-можливості з іншими людьми.

Посилання[ред.ред. код]