Forever Living Products

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук


Форевер Лівінг Продактс (ФЛП, ФОРЕВЕР, Форевер Лівінг) — (англ. Forever Living Products) приватна компанія, що розташована в штаті Арізона, зі штаб-квартирою в Скотсдейлі, передмісті Феникса. ФЛП одна з найбільших компаний багаторівневого (мережевого) маркетингу (МЛМ), яка спеціалізується на прямих продажах продукції з Алоэ Вера та продуктів бджільництва у вигляді напоїв, косметики, засобів догляду за шкірою, біологічно активних добавок та гігієнічних засобів в 152 країнах світу.

Форевер Лівінг Продактс була заснована Рексом Моном в 1978 році, який і по цей день є Головою ради директорів. В списку 500 найбільших приватних компаній світу 2006 року за версією журналу «Форбс» ФЛП знаходиться під номером 340[1]. У 2011 році річний товарообіг ФЛП, перевищив 3.8 мільярда доларів США. ФЛП використовує систему багаторівневого маркетингу (МЛМ), де дистриб'ютори виступають в якості незалежних підприємців, розповсюджуючи продукцію ФЛП шляхом індивідуальних та колективних презентацій.

«Алое Вера оф Америка», виробничий підрозділ ФЛП, вирощує понад 90% від усього комерційного алоэ вера в світі. «Форевер Лівінг Продактс» є вертикально інтегрованою компанією; у власності компанії знаходяться значні площі для вирощування алое, пасічне господарство та власне виробництво. ФЛП контролює процес виробництва продукції з моменту насадження рослин до моменту продажу продукції дистриб'ютору.

Посилання[ред.ред. код]