Fruit Ninja

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Fruit Ninja
Логотип гри
Загальне
Розробник Halfbrick Studios
Видавець iTunes, Google Play, Zune Software, Nokia Store, Samsung Apps
Жанр(и) Аркада
Платформа iOS, Android, Windows Phone, Symbian (Nokia), Bada (Samsung), Xbox 360 (XBLA), PC
Технічне
Дата випуску iPod Touch, iPhone
21 квітня 2010
iPad
14 липня 2010
Android
17 вересня 2010
Windows Phone
22 грудня 2010
Symbian OS
березень 2011
Bada OS
29 березня 2011
Xbox 360
10 серпня 2011
Windows 8
7 червня 2012
Версія 1.8.2 (iOS)
Режим гри одиночна, мультиплеєр
Офіційний сайт

Fruit Ninja (також відома як Fruit Ninja HD на iPad; Fruit Ninja THD на Android з процесором Nvidia Tegra 2) - відеогра, розроблена Halfbrick Studios у Брисбені, Австралія. Була випущена 21 квітня 2010 для iPod Touch і iPhone, 12 липня 2010 року для iPad, 17 вересня 2010 року для пристроїв під ОС Android. Була випущена для Windows Phone 22 грудня 2010. Крім того, у березні 2011 року, версії для Bada і Nokia (раніше Symbian) стали поширюватися через їхні офіційні магазини додатків. Незадовго до E3 2011 гра з'явилася на Xbox 360 з використанням функції Kinect. Гравець повинен розрізати віртуальним мечем фрукти, що з'являються з нижнього краю екрана. На сенсорних пристроях для цього достатньо дотику до екрану, в комп'ютерній версії використовується мишка. Існує кілька режимів гри, в тому числі і мультиплеєр (тільки на iPad та Xbox 360).

Популярність[ред. | ред. код]

Гра була добре сприйнята як критиками, так і споживачами. Станом на вересень 2010 року продажі перевищили більше трьох мільйонів завантажень, і досягли більше чотирьох мільйонів на грудень 2010 року. Загальний обсяг продажів на всіх платформах склав більше 20 мільйонів на березень 2011 року. Рецензенти вважають, що низька вартість гри в поєднанні з захоплюючим геймплеєм є причиною високої популярності. Вони також високо оцінили підтримку і оновлення корпорації Halfbrick, які додали онлайн-мультиплеер, досягнення та лідерів у грі.

Геймплей[ред. | ред. код]

У Fruit Ninja гравець керує мечем за допомогою сенсорного екрану. Коли фрукт з'являється на екрані, гравець ворушить пальцем по екрану, щоб розрубати його навпіл. Додаткові очки нараховуються за кілька нарізаних фруктів одним махом, і гравці можуть використовувати додаткові пальці, щоб розрізати фрукти одночасно. Гравець повинен розрізати всі фрукти, і якщо пропустить три плоди - гра закінчиться, але по досягненню балів, кратних ста (100, 200, 300 і т. Д.), Гравець отримає додаткові життя. Іноді на екран вилітають бомби, при зачіпанні яких гра також закінчується.

Режим, відомий як Дзен, прибирає бомби і обмеження на кількість упалих фруктів, але обмежує час до півтори хвилини. Також є режим Аркадний, в якому у гравців є тільки шістдесят секунд, щоб досягти високого результату. У цьому режимі до стандартних фруктам також додаються спеціальні, розфарбовані банани, які мають унікальні бонуси, такі як подвоєння очок, набраних протягом обмеженого часу, збільшення кількості фруктів на екрані, або уповільнення всіх плодів протягом короткого періоду. У режимі Класик на екрані час від часу з'являється спеціальний фрукт - гранат. У аркадному режимі гранат з'являється в кінці кожної гри. Гравці повинні різати гранат якомога швидше, щоб отримати додаткові очки. Крім того, вкрай рідкісні пітахайї, які іноді з'являються в класичному і аркадном режимах. Якщо розрізати пітаї, можна отримати плюс п'ятдесят очок. Багатокористувацькі ігри підтримуються iOS пристроїв через Apple, Game Center додатки. У багатокористувацькому режимі лезо і фрукти гравця виділені синім кольором, у той час як противника, виділені червоним кольором. Гравці повинні різати свої плоди, уникаючи при цьому плоди свого супротивника. У IPad версії гри покращена графіка, а також підтримує локальний мультиплеєр, екран ділиться навпіл, і кожен гравець, грає на своїй половині екрану. Гравці також можуть поділитися високими балами по Open Feint, Twitter і Facebook. Комбо: 3 фрукта - 6 очок, 4 - 8 очок, 10 - 20 очок тощо.