GS1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
GS1
Тип міжнародна організація
Офіційний сайт gs1.org

GS1 — міжнародна організація, яка відає питаннями стандартизації обліку та штрихового кодування логістичних одиниць. Європейська штаб-квартира організації розташована у Брюсселі (Бельгія), американська - у Прінстоні (Нью-Джерсі, США).

Вони видають глобально-унікальні 13-ти значні коди для товарів / послуг (GTIN, вони ж раніше UPC і EAN) і місць (GLN). Для послуг у них передбачений Global Service Relation Number (GSRN).

Крім того, як складова частина цих кодів, формуються глобальні коди для організацій.

Також у них є глобальний класифікатор товарів Global Product Classification (GPC)

Є стандарт для формування коду контейнерів у вантажоперевезеннях (Serial Shipping Container Code, SSCC), поворотного майна типу контейнерів (Global Returnable Asset Identifier, GRAI) та індивідуального майна (Global Individual Asset Identifier, GIAI)

Крім того, у них є глобальний ідентифікатор типу документа (Global Document Type Identifier, GDTI) і безліч інших подібних довідників[1].

Вся збережена ними інформація доступна організаціям у рамках єдиної мережі синхронізації даних (Global Data Synchronization Network, GDSN). На сайті в розділі Сервіси є веб-інтерфейси до її розділам, наприклад там електронний реєстр (Global GS1 Electronic Party Information Registry, GEPIR), що дозволяє пошук по GTIN, GLN і SSCC, є кошти перегляду GPC і т. п.

Представництво в Україні[ред.ред. код]

В Україні організація представлена офісом «ДжіЕс1 Україна», який розташований у Києві по вул. Січових Стрільців, 26.

Примітки[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]