Gabriel Knight: Sins of the Fathers

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Gabriel Knight: Sins of the Fathers
250пкс
Розробник Sierra On-Line
Видавець Sierra On-Line
Продюсер Robert Holmes[d]
Частина серії Gabriel Knight[d]
Дата випуску 17 грудня 1993
Жанр(и) квест
Платформа Android, Microsoft Windows, DOS, Mac OS і macOS
Рушій гри Sierra's Creative Interpreter[d]
Режим гри одиночна гра
Носій гнучкий диск

«Gabriel Knight: Sins of the Fathers» (англ. Габріель Найт: гріхи батьків) — пригодницька гра, випущена компанією Sierra-on-Line у 1993 року. Гра стала першим самостійним проектом геймдизайнером Джейн Дженсен, і один з найстаріших і найавторитетніших журналів про комп'ютерні ігри Computer Gaming World визнав її «Пригодницький грою року». Гра поклала початок трилогії Gabriel Knight і лягла в основу однойменної книги, виданій Джейн Дженсен у 1996 році.

Сюжет[ред.ред. код]

Габріель розслідує серію вбивств, розраховуючи на основі цієї справи написати нову книгу. Справа примітно тим, що в ньому простежуються сліди чаклунів вуду. Під час розслідування Габріелю доводиться все глибше занурюватися у світ міфів вуду, вивчати їхні методи чаклунства. Несподівано для себе він виявляє дивний зв'язок між цією справою і нічними кошмарами, снилися йому протягом всього його життя.

Габріель знаходить родича в Німеччини, і той повідомляє йому про фамільному спадщині. Габріель знаходить у себе плащ шаттен'егерей (нім. Schattenjäger) — «винищувачів тіней». Він дізнається, що рід шаттен'егерей ледь не перервався і він є останнім його представником. Нарешті Габріелю вдається зв'язати мучать його кошмари і вбивства вуду. Для цього йому треба відправитися до Німеччини, потім в Африки, після чого повернутися в Новий Орлеан, де його чекає розв'язка історії і де йому належить зробити вибір: любов і прощення або виконання свого боргу (у грі два можливих завершення).

Ігровий процес[ред.ред. код]

Рух головного персонажа обмежено зображуваним на екрані простором, який є окремою локацією. За локаціях міста можна пересуватися тільки в строго певні місця. Персонаж може здійснювати такі дії, як: брати, говорити, використовувати, дивитися.

Персонажі[ред.ред. код]

Опис постійних героїв серіалу див. Gabriel Knight, Постійні герої

Malia Gedde/Tetelo

Dr. John

Актори[ред.ред. код]

У CD-ROM-версії гри персонажів озвучували такі відомі актори, як Тім Каррі (Габріель), Марк Хемілл (детектив Моузлі), Ліа Реміні (Грейс) і Майкл Дорн (доктор Джон).

Посилання[ред.ред. код]