GlobalLogic

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
GlobalLogic wordmark
GlobalLogic monogram

GlobalLogic Україна (англ. GlobalLogic Ukraine) — IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів. Компанія є українським підрозділом GlobalLogic і має офіси в Києві, Харкові, Львові, Миколаєві, співпрацює з більш ніж 4000 розробниками в Україні. За даними щопіврічного рейтингу ДОУ «ТОП-50», GlobalLogic входить до трійки найбільших ІТ-компаній України[1].


Про компанію[ред. | ред. код]

GlobalLogic Україна входить до GlobalLogic Inc., яка налічує понад 13000 спеціалістів в Аргентині, Великій Британії, Ізраїлі, Індії, Китаї, Польщі, Словаччині, США, Україні, Хорватії та Чилі[2].

Головний офіс GlobalLogic знаходиться у Сан-Хосе (Каліфорнія, США). Компанія займається розробкою програмних продуктів у таких сферах як цифрові медіа та телекомунікації, автомобільні технології, охорона здоров'я, фінанси, роздрібна торгівля та електронна комерція.

Історія компанії[ред. | ред. код]

GL Club, lounge zone at GlobalLogic Kyiv

Компанію GlobalLogic було засновано у 2000 році зі штаб-квартирою у місті Вієнна, штат Вірджинія та інжиніринговим центром у місті Нойда, Індія. Компанія, що раніше була відома як Indus Logic, змінила своє ім'я на GlobalLogic у 2006 році[3]. Того ж року компанія GlobalLogic поглинає компанію Bonus Technology Inc. із штаб-квартирою у Нью-Джерсі та інжиніринговим центром у місті Києві, Україна[4][5].

У лютому 2008 року GlobalLogic поглинає компанію Validio Software, яку було засновано у 1992 році в місті Харкові, Україна. Це була одни із перших компаній в Україні, що спеціалізувалася на офшорному программувані[6]. А жовтні 2008 року GlobalLogic оголосила про злиття з InterObject (Ізраїль) — софтверною компанією в галузі розробки програмного забезпечення для інтегральних систем та потокових мультимедіа[7].

За період із 2009 по 2019 роки GlobalLogic в Україні зросла із 1229 спеціалістів до понад 4100[8]. Наприкінці 2018 року компанія GlobalLogic в Києві перетнула позначку у 2 000 фахівців, у Львові — 1 000 осіб, у Харкові — впритул наблизилася до цифри в 900 інженерів[9]. Також восени 2018 року компанія відкрила свій другий офіс у Львові[10].

Компанія виступає партнером проведення щорічного всеукраїнського конкурсу провідних ІТ-спеціалістів «Ukrainian IT Award»[джерело?].

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]