Grand Theft Auto: The Trilogy

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Grand Theft Auto: The Trilogy - спільне видання ігор Grand Theft Auto III , Grand Theft Auto: Vice City і Grand Theft Auto: San Andreas , випущене в продаж 30 червня 2009 року. Також видання, що включає ті ж ігри вийшло для Mac OS 12 листопада 2010 року.

Склад видання[ред.ред. код]

Grand Theft Auto III[ред.ред. код]

Докладніше: Grand Theft Auto III

Дії відбуваються в Ліберті-Сіті, прототипом якого є Нью-Йорк (США). Гравець виступає в ролі безмовного та безіменного найманця, який при пограбуванні банку був підставлений своєї ж спільницею Каталіною, після чого був заарештований і засуджений. Однак при транспортуванні ув'язнених, серед яких був головний герой, на поліцейський кортеж було скоєно напад, яке дозволило герою врятуватися. Протягом всієї гри головному героєві належить виконувати завдання всіляких босів кримінальних угрупувань і не тільки. Успішне проходження місій відкриває можливість проходження подальших місій, нові райони міста, нові види зброї. За кожну успішно виконану місію гравець отримує винагороду: матеріальне або у вигляді зброї та автотранспорту. Поряд з основними 73 сюжетними місіями в грі присутні додаткові другорядні завдання, виконання яких необхідне для 100% проходження гри - місії на автомобілях міських служб, збір чек-поінтів за відведений час на автомобілях, Rampage - місії, унікальні стрибки, місії викрадення автомобілів та інші .

Grand Theft Auto: Vice City[ред.ред. код]

Докладніше: Grand Theft Auto: Vice City

Події гри розгортаються у вигаданому місті Вайс-Сіті (Vice City), в якому легко вгадуються риси Маямі, штат Флорида. Дія відбувається в 1986 у - візуальний стиль гри, особливо одяг, музика і транспорт, відображає це, іноді з елементами витонченої пародії. Головним героєм гри є Томмі Версетті, що вийшов після 15 років ув'язнення з в'язниці в Ліберті-Сіті. Щоб повернути довіру сім'ї, Томмі за вказівкою місцевого боса Сонні Фореллі відправляється у Вайс-Сіті для укладення важливої ​​угоди з наркодилерами, однак насправді для надання Фореллі можливості «підім'яти» під себе місто. В аеропорту Томмі зустрічає Кена Розенберга, і вони разом з двома помічниками відправляються в доки, де повинна проходити угода. Несподівано плани зриваються: під час операції озброєні люди в масках, найняті Діазом, вбивають помічників (Гаррі і Лі) і Віктора Венса (протагоніста GTA Vice City Stories), Томмі ухиляється від куль і встрибують в автомобіль Кена; брат Віктора, Ленс, який не виходив з вертольота, відлітає неушкодженим. Бандити ховаються, забравши з собою наркотики і гроші, за які відповідав Томмі. Версетті дивом вдається вижити, і він розповідає про все Сонні. Сонні вимагає, щоб Томмі повернув «товар» і гроші.

Grand Theft Auto: San Andreas[ред.ред. код]

Докладніше: Grand Theft Auto: San Andreas

Дія гри відбувається в 1992 у, в часи розквіту злочинності в мегаполісах Каліфорнії. Гравець управляє головним героєм на ім'я Карл Джонсон (англ. Carl Johnson), на прізвисько Сиджей (англ. CJ), афроамериканцем у віці близько 25 років. Сиджей повернувся в Лос-Сантос після п'яти років життя в Ліберті-Сіті. Він виїхав з Лос-Сантоса через смерть молодшого брата Брайана, в якій його вініл старший брат Шон на прізвисько Світ. У місто він приїхав на похорони убитої матері. Будинки Сиджей виявив, що і в сім'ї, і в його старої банді, «Grove Street Families» (названої так по споконвічної території, вулиці Грув в районі Гентон, реальний прототип - банда 18th Street Gang, що утворилася в 1959 році в Лос-Анджелесі в районі Клентон) панує повний розлад, і був змушений залишитися. У гру було включено велику кількість нових можливостей. Вперше в серії головний герой може плавати, пірнати і перелазити через огородження.