Graphisoft

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Graphisoft
Тип Європейська компанія, Публічна компанія
Форма власності Європейська компанія[d]
Спеціалізація САПР, Програмне забезпечення
Засновано 1982
Ключові особи

Gábor Bojár, засновник і голова ради директорів

Viktor Várkonyi, генеральний директор
Власник(и) Nemetschek[d]
Холдингова компанія Nemetschek
Дочірні компанії Graphisoft R&D Zrt., Graphisoft Deutschland GmbH, Graphisoft Japan Co. Ltd., Graphisoft UK Ltd., Archicad España, S.A.
Сайт www.graphisoft.com

Graphisoft — угорська компанія, заснована 1982 року. Є розробником цілої низки високоякісних програмних продуктів — професійних рішень для архітекторів, будівельників та експлуатаційних служб. Головний офіс компанії знаходиться в Будапешті, Угорщина. Graphisoft має дочірні компанії в Німеччині, США, Великій Британії, Іспанії, Японії та представництва в Росії і Сінгапурі. Найвідомішим продуктом компанії є ArchiCAD.

Є членом Open Design Alliance.

Продукція компанії[ред.ред. код]

  • ArchiCAD — високопродуктивний графічний програмний пакет САПР для архітекторів, флагманський продукт компанії.
  • ArchiCAD START Edition — це потужний інструмент інформаційного моделювання будинків (BIM) і просте у використанні рішення, призначене для невеликих архітектурних фірм. Це унікальне поєднання сучасних технологій і несподівано низької ціни. Це перший крок невеликих компаній до ліцензійного програмного забезпечення.
  • EcoDesigner — вбудований в ArchiCAD, простий у використанні інструмент для проведення енергетичних розрахунків силами архітекторів. EcoDesigner дозволить архітекторам контролювати енергетичні втрати проектованих будівель і створювати нові, екологічно продумані проекти.
  • MEP Modeler — розширення для ArchiCAD. Приватні архітектори і архітектурні підрозділу проектних бюро, що працюють з ArchiCAD можуть використовувати MEP Modeler для створення, редагування або імпорту тривимірної моделі інженерних мереж (вентиляція, водопостачання і каналізація, кабельні канали) в модель Віртуального будівлі ArchiCAD
  • Virtual Building Explorer — інноваційний та інтерактивний інструмент для архітекторів, яким потрібні сучасні методи взаємодії та надання своїх проектів. Клієнт, консультант, будівельник — будь-яка людина — тепер в буквальному сенсі слова може зануритися в архітектурний проект: тривимірне середовище, доброзичливе до користувача.
  • Graphisoft BIM Server

Дочірні компанії[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]