Heroes of Might and Magic II: The Price of Loyalty

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Герої Меча та Магії II: Ціна вірності
англ. Heroes of Might and Magic II: Price of Loyalty
Розробник Cyberlore Studios, New World Computing
Видавець The 3DO Company
Жанр(и) покрокова стратегія
Платформа Microsoft Windows 95
Дата випуску
Режим гри сінглплеєр, мультиплеєр, LAN, за одним комп'ютером
Вік. обмеження ESRB: — Everyone
Творці
Композитор(и) Роб Кінгd, Пол Ромероd і Steve Bacad
Технічні деталі
Носій 1 CD
Герої Меча та Магії
Офіційний сайт

Heroes of Might and Magic II: The Price of Loyalty (укр. «Герої Меча і Магії II: Ціна вірності») — аддон до другої частини серії покрокових стратегій Heroes of Might and Magic. Був розроблений компанією Cyberlore Studios і виданий в 1997 році компанією New World Computing. The Price of Loyalty став першим аддоном в серії Heroes of Might and Magic.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

В The Price of Loyalty з'явилася нова споруда для некромантів — Вівтар Зла (англ. Evil Shrine), що працює за тим же принципом, що і Підсилювач Некромантії (англ. Necromancy Amplifier) у всіх наступних виданнях гри. Були додані нові артефакти (17 штук), в тому числі збірні, і багато таких, що дають бонуси в чомусь одному за рахунок штрафів в іншому, або корисні лише в певних ситуаціях.

Додалися нові об'єкти на карті:

  • Вежа алхіміка: в ній можна позбутися від сумнівних артефактів;
  • Арена: будівлю можна відвідати тільки один раз будь-яким героєм, вона дозволяє додати +1 до одієї з трьох навичок (Атака, Захист або Магічна сила);
  • Бар'єри та Намети Ключників: бар'єри (яких є 8 типів) перегороджують шлях, поки не буде знайдений відповідний ключ (пароль);
  • Могильні кургани: служить для найму Привидів;
  • Вівтарі елементалів: служать для найму Елементалів повітря, землі, вогню і води;
  • В'язниця: в ній утримується герой, який служитиме тому, хто його звільнить;
  • Русалки: підвищують удачу в наступній битві, розташовуються тільки в морі;
  • Хатини/Очі пророків: Очі пророків дозволяють бачити віддалені області на карті, але область навколо них відкривається тільки при відвідуванні відповідних Хатин пророків;
  • Сирени: дають досвід героєві, але вбивають певний відсоток його військ, розташовуються тільки в морі;
  • Стайні: підвищують дальність пересування будь-якого героя, який їх відвідає. Ефект діє протягом одного тижня.

The Price of Loyalty додала одинадцять нових персонажів. Портрети персонажів виконані в реалістичнішому стилі, ніж в оригінальній грі. У комплект включені також двадцять нових карт для багатокористувацької гри.

Як і в оригінальній HoMM II, до The Price of Loyalty додавася аудіо-диск, що містив музичні треки, які грають у фоновому режимі під час гри (і сигналізують про певні події) разом з набором «оперних» тем замків.

Оновлений редактор карт мав генератор випадкових карту. Перетягуючи певні повзунки, «автор» карти при цьому міг визначити відсоток використання окремих видів ландшафтів, розпорошеність гір і дерев, а також кількість гравців, монстрів, шахт і скарбів.

Сюжет[ред. | ред. код]

НоММ2: The Price of Loyalty включає в себе 4 нових кампанії (в оригінальній грі було 2) з анімаційними вставками (яких є 26). Перші дві кампанії складаються з восьми сценаріїв кожна (включаючи розвилки сюжету), наступні дві  — з чотирьох.

Кампанії[ред. | ред. код]

Ціна вірності (англ. Price of Loyalty)

Сценарії: Повстання (Uprising), Острови хаосу (Island of Chaos), Безодня (The Abyss) — Політ стріли (Arrow's Flight) — Прохід гігантів (The Giant's Pass), Північне сяйво (Aurora Borealis), Кінець зрадника (Betrayal's End), Джерело лих (Corruption's Heart)

Друг молодості героя і командир північних районів імперії, Вайсконт Крейгер (англ. Viscount Kraeger) підняв повстання, і намагається заволодіти могутнім артефактом, щоб отримати трон. За наказом імператора, гравець і його герой повинен знайти цей артефакт для блага імперії. Доля імперії залежить від того, хто віднайде артефакт першим.

Нащадки (англ. Descendants)

Сценарії: Завоювання і об'єднання (Conquer and Unify), Бунтівні міста (Border Towns), Примхливий син (The Wayward Son) — Божевільний дядько Іван (Crazy Uncle Ivan), Південна війна (The Southern War), Білі ворота (Ivory Gates) — Ельфійські землі (The Elven Lands), Епічна битва (The Epic Battle)

Варвар Джарконас (англ. Jarkonas) отримав видіння: він мусить перемогти перемогти племена варварів і об'єднати їх. Через кілька поколінь процвітаюче царство Джарконаса зустріло царство Харондал (англ. Harondale), з яким виникли суперечності. Гравець, керуючи Джарконасом III і Джарконасом IV, повинен добитися перемоги над Харондалом.

Подорож додому (англ. Voyage Home)

Сценарії: На мілині (Stranded), Піратські острови (Pirate's Isles), Король і країна (King and Country) — Кров загусла (Blood is Thicker)

Після плаванні до віддалених островів королівства, корабель героя потрапив у сильну бурю. Гравець повинен знайти спосіб дістатися назад на материк. Після повернення, герой застає країну в стані громадянської війни і повинен вибрати до якої сторони приєднатися.

Острів чаклунів (англ. Wizard's Isle)

Сценарії: Туманні острови (The Shrouded Isles), Вічні сувої (The Ethernal Scrolls), Кінець могутності (Power's End), Джерело чаклунства (Fount of Wizardry)

З дна Західного моря піднявся таємничий ланцюг островів, на яких міститься Джерело Чаклунства. За легендою, кожну тисячу років острови піднімаються з океану, і це визначає, хто правитиме світом наступну тисячу років. Маги, в числі яких і герой гравця, прагнуть контролювати це місце. Той, хто завоює ці острови, визначить долю світу.

Посилання[ред. | ред. код]