High Times

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
High Times
англ. High Times[1]
Країна видання Flag of the United States.svg США
Місце публікації Нью-Йорк
Мова англійська[1]
Засновник Tom Forcaded
Засновано 1974
ISSN 0362-630X (друковане видання), 0362-630X

hightimes.com(англ.)

«Хай Таймс» (англ. High Times) — щомісячний журнал в США обсягом 100 сторінок, повністю присвячений конопляній тематиці. Публікації журналу охоплюють широке коло тем, пов'язаних з психотропними коноплями: вирощування, селекція, медичне і рекреаційне застосування, юридичні аспекти, рух за легалізацію. Багато уваги приділяється тій галузі сучасної культури, в якій широко практикується вживання психотропних препаратів коноплі (в першу чергу, хіп-хоп, реггі та екстремальний спорт).

Журнал заснований 1974 року діячем американського контркультурного руху Томасом Кінгом Форкейдом (Tom Forcade[en]) як періодичне видання, присвячене "пропаганді, захисту і збереження альтернативної культури".[2] «Конопляна тема» відразу ж зайняла в ньому видне місце і до 1990-х років стала домінуючою.

У 1980-х і 1990-х роках в журналі як кореспондент працював відомий активіст-антипрогібіціоніст Ед Розенталь. В даний час посаду головного редактора займає Кріс Сімунек, редактор відділу культивації - Денні Данко. Регулярну колонку в журналі веде Хорге Сервантес.

На даний час «High Times» є найбільш багатотиражним і найбільш впливовим з періодичних видань, які присвячені коноплі.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]