HyperScan

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
HyperScan
Mattel-HyperScan-wController-FL.jpg
Виробник Mattel
Тип Гральна консоль
Покоління Сьоме покоління
Дата виходу 23 жовтня 2006
Дата завершення виробництва {{{discontinued}}}
Процесор Sunplus SPG290 SoC
Носій CD
Засоби керування Геймпад
Бестселер X-Men (Pack-In)
Попередник Intellivision

HyperScan — відеоігрова консоль від Mattel. Він використовує радіочастотну ідентифікацію (RFID) разом із традиційною технологією відеоігор. Консоль була придназначена для хлопчиків віком від п'яти до дев'яти років, які не були готові до високоякісних відеоігор з точки зору термінів погашення або витрат, хоча гра яка входила в комплекті була оцінена рейтингом 'T' від ESRB, а решту титулів — 'E10 +' . Консоль використовував CD-ROM формату UDF. HyperScan має два порти для контролерів, а також сканер RFID 13,56 МГц, який зчитує та записує на 'карти', яка у свою чергу активує функції та зберігає дані в грі. Гравці можуть розширювати можливості своїх персонажів за допомогою сканування карт. Ігри продаються за ціною 19,99 доларів, а сама консоль — за 69,99 доларів, але наприкінці дуже короткого терміну служби система знизилася до 9,99 доларів, ігри — 1,99 доларів, а бустер — 0,99 доларів.

Система була продана у двох варіантах: куб, а також 2-гравця. Версія коробки кубічної версії, продавалась в магазинах. Вона включала в себе систему, контролер, ігра X-Men та 6 карт для ігри X-Men. Пакети з варіантом 2-гравця продавалися в Інтернеті (але можуть бути у магазинах), а також додатковий контролер та ще 12 додаткових карт для ігри X-Men.

Система була завершена в виробництві в 2007 році через погані продажу консолі, ігор та карткових пакетів. Вона увійшла в топ з десяти найгірших систем, що коли-небудь були журналом PC World.

Силіконовий RFID-мітка для безконтактних ігрових карт, а також теги RFID були розроблені компанією Innovision Research та Technology plc, що представляють собою нефабричні напівпровідникові дизайн-будинки у Великій Британії, які спеціалізується на системах RFID та дизайні чипів.