IBCentre

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
IBCentre
Тип бізнес
Територія діяльності Східна Європа, СНД
Послуги Консалтинг
Сайт ibcentre.org

IBCentre (англ. Innovative Business Centre / укр. Центр Інноваційного Бізнесу) — дослідницька і консалтингова компанія, сфокусована на темі розвитку проектів у сфері бізнес-інновацій на основі чистих технологій, "зеленого" бізнесу, відновлюваної енергетики та енергоефективності, проектах у сфері "зеленого" маркетингу та сталого розвитку на ринках Східної Європи та СНД.

Також IBCentre є організатором високопрофесійних галузевих заходів присвячених новим "зеленим" ринкам, трендам і впровадженні інновацій у СНД і Східній Європі.

Фахівці IBCentre вже більше восьми років створюють провідні конференції, форуми, виставки в сегментах енергетики, сталого розвитку та "зелених" інновацій, будучи першопрохідцями у розвитку низки вузьких ніш. За цей час компанією було організовано понад 50 великих галузевих подій на території СНД. Серед щорічних галузевих подій IBCentre такі відомі заходи як REF Kyiv, REF Moscow, CISOLAR, CISWIND, ECOSMART, UBF, Green Awards Ukraine та ін.

Накопичений досвід співпраці з провідними гравцями сегментів екологічно чистих технологій, а також організація максимально практичних конференцій і форумів, які збирають осіб, котрі приймають рішення, дозволило IBCentre стати лідером в даному сегменті на території СНД і Східної Європи.

Компанія тримає руку на пульсі індустрії інновацій, створюючи цінні ринкові дослідження та представницькі ділові галузеві події, тим самим роблячи свій внесок у стійкий розвиток регіону СНД.

Посилання[ред. | ред. код]