IL Protocol

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Протокол IL (англ. Internet Link) служить для передачі повідомлень 9P (протоколу файлової системи з ОС Plan9) через IP. Це протокол із установленням логічних з'єднань, що забезпечує надійну передачу впорядкованих повідомлень. Оскільки процес може мати лише єдиний чекаючий виконання запит 9P, немає необхідності для управління потоком в IL. Подібно TCP, IL має адаптивні затримки: він масштабує час підтвердження прийому і час повторної передачі для відповідності мережевій швидкості. Це дозволяє протоколу добре працювати як в мережі Internet з великими затримками, так і в локальних мережах Ethernet з великими пропускними здатностями. Також IL не робить ніяких сліпих повторних передач, уникаючи збільшення перевантаження зайнятих мереж.
У Plan 9 реалізація IL менша і швидша ніж TCP. IL є основним транспортним протоколом в Plan 9 при роботі через Internet.

За станом на 4 редакцію ОС Plan 9 (2003), від IL відмовилися на користь TCP, через погану роботу на великих відстанях.[1]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Plan 9 From Bell Labs Fourth Release Notes. Lucent Technologies. June 2003. Архів оригіналу за 2013-08-27. Процитовано 2013-02-02. 

Див. також[ред.ред. код]