iTunes Store

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
iTunes Store
Логотип
Посилання apple.com/itunes/
Комерційний так
Тип інтернет-магазин
Реєстрація обов'язкова
Власник Apple Inc.
Автор Apple Inc.
Започатковано 28 квітня 2003
CMNS: iTunes Store у Вікісховищі

iTunes Store (інтернет-магазин iTunes) — онлайн крамниця корпорації Apple Inc. що пропонує оренду/придбання відео контенту за технологією відео на вимогу та музичного контент за технологією музика на вимогу[en]. Запуск iTunes Store відбувся 28 квітня 2003 року як сервіс музики на вимогу, але згодом до крамниці також додали опцію оренди або придбання відео контенту.

Каталог[ред. | ред. код]

Інтернет-магазин iTunes Store продає такі товари:

iTunes U[ред. | ред. код]

Додаток iTunes U дає доступ до навчальних матеріалів[1].

iTunes Store в Україні[ред. | ред. код]

4 грудня 2012 року iTunes Store став доступний у 56 додаткових країнах та територіях, включно з Україною.[2][3] Для українських споживачів стали доступні як оренда/придбання відео контенту за технологією відео на вимогу так і оренда/придбання музичного контент за технологією музика на вимогу[en].

Початково в iTunes Store практично не було фільмів та серіалів з україномовним озвученням/дубляжем; однак поступово кількість відео контенту який iTunes Store пропонував українським користувачам зростала й станом на квітень 2021 року у контент-бібліотеці iTunes Store вже доступні 800 фільмів та серіалів з україномовним озвученням/убляжем.[4] Відповідно, станом на квітень 2021 рік iTunes Store має найбільшу контент бібліотекою україномовно відео-контенту у світі.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]