Idionycteris phyllotis

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Idionycteris phyllotis
Біологічна класифікація редагувати
Царство: Тварини (Animalia)
Тип: Хордові (Chordata)
Клада: Синапсиди (Synapsida)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Ряд: Рукокрилі (Chiroptera)
Родина: Лиликові (Vespertilionidae)
Триба: Plecotini
Рід: Idionycteris
Anthony, 1923
Вид:
I. phyllotis
Біноміальна назва
Idionycteris phyllotis
G. M. Allen, 1916
Ареал виду

Idionycteris phyllotis — вид рукокрилих з монотипового роду Idionycteris, родини Лиликові.

Поширення[ред. | ред. код]

Країни поширення: Мексика, Сполучені Штати Америки (Аризона, Каліфорнія, Невада, Нью-Мексико, Юта). Підвид I. p. hualapaiensis: південь штату Невада, південь Юти та північ Аризони; підвид I. p. phyllotis: інша частина діапазону поширення. Був записаний на висотах від 403 м до 3225 м над рівнем моря, при цьому більшість записів на 1100—2500 метрів. Зустрічається в різних лісистих місцях проживання, включаючи ліс жовтої сосновий, ялівцеві ліси, прибережні ліси, дубові ліси, сосново-дубові ліси і ялинові ліси. Також присутній в більш посушливих місцях проживання, в тому числі пустельних чагарниках, луках з рідкими дубами і тропічних листяних лісах.

Поведінка, відтворення[ред. | ред. код]

Комахоїдний. Материнські колонії від 30 до 150 самиць були знайдені в шахтах, природних кам'яних схованках і під вільною корою великих дерев жовтої сосни. Самиці народжують в червні або липні, як правило, єдине маля.

Морфологія[ред. | ред. код]

Морфометрія. Довжина голови й тіла: 50—60 мм, хвіст довжиною 44—55 мм, довжина передпліччя: 42—49 мм, вуха довжиною 34—43 мм, вага: 8—16 гр.

Опис. Спинне хутро довге, м'яке з чорними волосками при основі й жовтувато-сірими кінчиками. Волосся на череві чорне при основі з блідо-жовтувато-коричневими кінчиками.

Джерела[ред. | ред. код]