Incubation

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Incubation: Time is Running Out
Розробник Blue Byte Software
Видавець США Blue Byte Software
Росія
Частина серії Battle Isle
Наступна гра серії Incubation: The Wilderness Missions
Дата випуску США 1997
Росія 16 вересня 2005
Версія 1.03
Жанр покрокова стратегія
Платформа PC
Рушій гри Extreme Assault
Режим гри синглплеер, мультиплеер
Носій CD
Керування Клавіатура, миша

Incubation: Time Is Running Outпокрокова стратегія видана у 1997 році. Роком пізніше було видане продовження — Incubation: The Wilderness Missions. У Росії видавцем гри виступила компанія . Реліз відбувся у 2005 році під назвою Incubation: Космодесант та Incubation: Второй десант.

Сюжет[ред.ред. код]

У майбутньому людство освоїло міжзоряні перельоти та почало засновувати колонії у різних сонячних системах. Сюжет розгортається на одній з таких колоній під назвою Ностальгія. Колонія атакується місцевою формою життя — Скайгерамі, які мутують під впливом мікроогранізмов, занесених із Землі.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Спочатку гравцеві пропонується вибрати кампанію і бійців загону. У кожного бійця є свій набір навичок, який поліпшується при купівлі спорядження та зброї. У бійців є боєздатність (від неї залежить дальність пересування та захист) графік здоров'я, які розвиваються з досвідом. Якщо боєць загине, його не можна буде повернути до життя, а найнятий воїн не буде мати зброї та досвіду.

Після вибору воїнів гравцеві потрібно розставити їх на загальній карті по клітинах. Спочатку доступно 3 бійця та 5 клітин. У кожного юніта є графік дії, які витрачаються на ходьбу та стрілянину. На карті знаходяться різні об'єкти з якими можна взаємодіяти.

Посилання[ред.ред. код]