Incubation

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Incubation: Time is Running Out
Розробник Blue Byte Software
Видавець США Blue Byte Software
Росія
Частина серії Battle Isle[d]
Наступна гра серії Incubation: The Wilderness Missions
Дата випуску США 1997
Росія 16 вересня 2005
Версія 1.03
Жанр(и) покрокова стратегія
Платформа PC
Рушій гри Extreme Assault[d]
Режим гри синглплеер, мультиплеер
Носій CD
Керування Клавіатура, миша

Incubation: Time Is Running Outпокрокова стратегія видана у 1997 році. Роком пізніше було видане продовження — Incubation: The Wilderness Missions. У Росії видавцем гри виступила компанія . Реліз відбувся у 2005 році під назвою Incubation: Космодесант та Incubation: Второй десант.

Сюжет[ред.ред. код]

У майбутньому людство освоїло міжзоряні перельоти та почало засновувати колонії у різних сонячних системах. Сюжет розгортається на одній з таких колоній під назвою Ностальгія. Колонія атакується місцевою формою життя — Скайгерамі, які мутують під впливом мікроогранізмов, занесених із Землі.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Спочатку гравцеві пропонується вибрати кампанію і бійців загону. У кожного бійця є свій набір навичок, який поліпшується при купівлі спорядження та зброї. У бійців є боєздатність (від неї залежить дальність пересування та захист) графік здоров'я, які розвиваються з досвідом. Якщо боєць загине, його не можна буде повернути до життя, а найнятий воїн не буде мати зброї та досвіду.

Після вибору воїнів гравцеві потрібно розставити їх на загальній карті по клітинах. Спочатку доступно 3 бійця та 5 клітин. У кожного юніта є графік дії, які витрачаються на ходьбу та стрілянину. На карті знаходяться різні об'єкти з якими можна взаємодіяти.

Посилання[ред.ред. код]