Infopulse Ukraine

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Координати: 50°26′41″ пн. ш. 30°27′02″ сх. д. / 50.4447° пн. ш. 30.4506° сх. д. / 50.4447; 30.4506

Infopulse Ukraine
Тип Дочірня компанія, ТОВ
Галузь Інформаційні технології, Розробка програмного забезпечення
Гасло Creating Value, Delivering Excellence!
Засновано Київ, Україна, у лютому 1991 р. [1]
Штаб-квартира Україна Україна
Територія діяльності Весь світ
Філії Німеччина Німеччина, Болгарія Болгарія, Польща Польща, Латвія Латвія, Норвегія Норвегія, Швеція Швеція, Франція Франція, Фінляндія Фінляндія
Ключові особи Олексій Сігов (Президент)
Андрій Анісімов (Головний виконавчий директор)
Продукція Програмне забезпечення
Послуги Розробка ПЗ, імплементація, управління ІТ-інфраструктурою, розробка додатків для мобільних пристроїв, ІТ-консалтинг
Власник(и) EVRY[2]
Сайт Infopulse.com

Infopúlse (ТОВ «Інфопульс Україна») — це міжнародна компанія, що надає послуги з розробки програмного забезпечення, інформаційної безпеки та IT-операцій. Головний офіс компанії розміщено у місті Київ, Україна.

Станом на червень 2018 року, компанія нараховує більше 1,900 експертів. Окрім цього, вона містить велику кількість центрів розробки програмного забезпечення, центрів продажу та філіалів у 9 країнах Західної та Східної Європи .

Компанію заснували Олексій Сігов та Андрій Анісімов у Києві у 1991 році.

У 2007 році, Infopulse стала частиною норвезької компанії інформаційних технологій EDB Business Partner ASA[3]. Після злиття EDB та скандинавської корпорації ErgoGroup у 2010 році, Infopulse набуває статусу дочірньої компанії і на 100 % належить до складу новосформованої компанії інформаційних технологій EDB ErgoGroup ASA[4][5](сьогодні відома під назвою EVRY[6]).

Компанія охоплює такі сфери спеціалізації як керування додатками, управління ІТ-інфраструктурою, дослідження та розробка програмного забезпечення, супровід програмного забезпечення, ІТ-аутсорсинг. Infopulse також надає послуги аутсорсингу бізнес-процесів, систем управління пакунками, розробки мобільних додатків, та послуги ІТ-консалтингу[1][7].

Infopulse є активним членом таких некомерційних організацій, як Норвезько-українська торгово-промислова палата, Українська Hi-Tech Ініціатива, Європейська бізнес асоціація, Львівський ІТ Кластер[8][9] та Харківський IT Кластер [10]. Головною метою цих спілок є об'єднання ІТ-аутсорсинг компаній, організацій та експертів, які спеціалізуються в інформаційних технологіях.

Історія компанії[ред. | ред. код]

У травні 1991 року Олексій Сігов та Андрій Анісімов заснували компанію з метою розробки комп'ютерних систем моніторингу для пожежних частин у Києві, Москві та інших містах колишнього Радянського Союзу.

Лютий 1992 — керівництво підписало перший контракт із французькою компанією. У той час Infopulse надавала лише послуги аутстафінгу, наприклад, забезпечувала проекти інших компаній виробничим персоналом і не займалася розробкою програмного забезпечення у самій компанії.

У 1996 році Infopulse вже нараховувала близько 40 спеціалістів.

1996-1997 — компанія виграла тендер Світового Банку, який полягав у розробці внутрішніх інформаційних систем для Київської податкової інспекції. Це був перший найбільший незалежний проект компанії.

У 1999 році українська команда стає партнером нідерландської компанії, що відкриває Infopulse можливість виходу на західний ринок IT-послуг.

Весна 2000 року була відзначена новим контрактом із французькою компанією Kyriba Corporation, яка була лідером європейського ринку ІТ-послуг. Це партнерство стало чудовим поштовхом для зростання загального річного обігу компанії та розширення персоналу на 30-35 %.

У квітні 2004 Infopulse отримує статус сертифікованого постачальника ІТ-послуг, який відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2000.

Вересень 2006 — керівництво компанії веде переговори із дев'ятьма потенційними партнерами. У підсумку було обрано двох претендентів — Bull Corporation (Франція) та EDB (Скандинавія).

У вересні 2007 року компанія EDB придбала 60,1 % акцій Infopulse. Це був важливий крок для доступу до скандинавського ІТ-ринку та одержання ІТ-проектів великих банківський структур, страхових і транспортних компаній у Північній Європі[5][11].

Березень 2009 — Infopulse налічує більше 600 професіоналів та понад 200 проектів у своєму портфоліо.

У жовтні 2010 року Infopulse стає частиною однієї із провідних скандинавських ІТ-компаній EDB ErgoGroup ASA, яка нараховувала більше 10 000 співробітників та мала річний обіг близько 13 мільярдів норвезьких крон.

Березень 2012 — EDB ErgoGroup змінює назву на EVRY внаслідок злиття двох компаній у 2010 році[6].

Березень 2013 — Infopulse відкриває філіал у Німеччині[12].

Серпень 2015 — Infopulse посилює свою присутність у Європі завдяки купівлі IT-компанії у Варні, Болгарія [13].

Січень 2016 — Infopulse відкриває філіал у Франції.

2017 — Infopulse відкриває три нові офіси в Україні — у Львові[14], Одесі та у Харкові[15]. Кількість спеціалістів досягла 1600.

2018 — Infopulse відкриває центр розробки у Варшаві, Польща. Компанія налічує 1,900 експертів.

Послуги[ред. | ред. код]

Infopulse пропонує широкий спектр послуг у сфері високих технологій:

 • Дослідження, розробка та тестування програмного забезпечення;
 • Розробка мобільних додатків;
 • Реалізація, інтеграція та підтримка систем на основі SAP, Microsoft, Oracle;
 • Управління ІТ-інфраструктурою та хмарні послуги;
 • Консультування з питань кібербезпеки;
 • Телекомунікаційні операції та обслуговування клієнтів;
 • Аутсорсинг бізнес-процесів.

Клієнти[ред. | ред. код]

Компанія надає послуги клієнтам в різноманітних сферах: автомобільна промисловість, фінанси та банківська справа, телекомунікації, урядова сфера, медицина, страхування, виробництво та інші індустрії та їх підкатегорії[1]. Зокрема, серед клієнтів Infopulse є такі компанії, як BICS[16], Bosch[17] , British American Tobacco, EVRY, Gorenje, VimpelCom, Vodafone Ukraine, OTP Bank, Raiffeisen Bank Aval, Revacom, SimCorp[18], UkrSibbank BNP Paribas Group, Talend тощо[19]. Більшість із користувачів послугами знаходяться в Україні, Німеччині, Швейцарії, Бельгії, Франції, Нідерландах, Швеції, Данії, Норвегії та Сполучених Штатах.

Громадські ініціативи та ІТ-освіта[ред. | ред. код]

Infopulse бере активну участь у різноманітних проектах, спрямованих на вдосконалення якості загальної державної освіти та ІТ-освіти в Україні.

У 2011 році Infopulse розпочинає партнерство з іншими компаніями з метою створення Інноваційного парку BIONIC Hill[20]. Це український проект, створений за аналогом американської Silicon Valley.

У 2013 році Infopulse разом із українськими і міжнародними ІТ-компаніями та установами заснували BIONIC University на базі Національного університету «Києво-Могилянська Академія»[21][22]. Він став першим спільним корпоративним ІТ-університетом в Україні. BIONIC University готує нове покоління конкурентноспроможних спеціалістів світового рівня, які націлені на професійний розвиток в Україні.

У 2014 році Infopulse стає генеральним партнером Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів «Golden Byte»[23].

У жовтні 2014 року Infopulse спонсорує півфінал студентської першості світу з програмування «АСМ-ІСРС»[24].

У 2014 році Infopulse спільно із холдингом EVRY розпочинає спонсорство програми Національного університету «Києво-Могилянська Академія», спрямованої на розширення освітніх можливостей ІТ-індустрії України. Так, наприклад, програма включає підтримку людей, які пережили чи досі зазнають життєвих труднощів [25][26].

Протягом 2015-2017 років Infopulse разом із De Novo Data Center та ICT Competence Center на волонтерських засадах розробили та впровадили Особистий кабінет мешканця м. Львова[27][28]. Завдяки цьому проекту, Львів став першим містом в Україні, у якому мешканці змогли отримати адміністративні, комунальні та інші послуги онлайн за допомогою технології електронної ідентифікації[29].

Протягом 2016 та 2017 років Infopulse та Український центр оцінювання якості освіти за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку відновили та покращили систему програмного забезпечення Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)[30][31]. Цей комплекс тестування спрямований на визначення рівня досягнень випускників середніх навчальних закладів під час їх вступу до вищих навчальних закладів.

Благодійна діяльність[ред. | ред. код]

Infopulse є активним учасником різноманітних благодійних проектів із допомоги сиротам, літнім людям, непрацездатним військовим ветеранам та людям із синдромом Дауна. Також компанія підтримує державні благодійні організації.

Благодійний проект «Синдром Дауна». У 2010 році Infopulse за взаємодії всеукраїнської благодійної організації «Даун синдром» та міжнародного освітнього фонду Down Syndrome Education International запустили довгостроковий благодійний проект [32][33][34][35][36]. Спрямований на підтримку дітей і людей із синдромом Дауна, цей проект залучає фінансові ресурси для програм раннього розвитку дитини із синдромом Дауна та інших благодійних цілей. Збір коштів відбувається через організацію подій благодійного характеру, наприклад, влаштування конференцій щодо проблем людей із синдромом Дауна. Головними цілями таких заходів є поширення інформації та покращення громадської обізнаності.

Центр психосоціальної реабілітації для військових. У грудні 2015 року разом із іншими українськими та міжнародними установами Infopulse офіційно відкрив Центр психосоціальної реабілітації, який допомагає героям війни, сім'ям переселенців, їхнім дітям та всім людям, які постраждали від збройного конфлікту на сході України]][37][38]. Приміщення центру було відновлене, переобладнане та устатковане згідно з сучасними стандартами ВООЗ та ЮНІСЕФ.


Примітки[ред. | ред. код]

 1. а б в Про компанію Infopulse на домашній сторінці. Infopulse. 
 2. Офіційна сторінка компанії EVRY(англ.)
 3. EDB купує 60% акцій Infopulse Ukraine. Finextra. Січень 2007. (англ.)
 4. Норвежцы купили украинские мозги. Экономические Известия. Липень 2011. 
 5. а б EDB ErgoGroup ASA збільшує володіння акціями Infopulse. EVRY. Липень 2011. (англ.)
 6. а б EDB ErgoGroup ASA змінює назву на EVRY. EVRY. Липень 2012. (англ.)
 7. Ukrainian IT-Export Industry Market Research 2003. Venture Capital Firm TECHINVEST. 2003(англ.). Архів оригіналу за 28 березень 2012. Процитовано 15 вересень 2017. 
 8. Опис компанії на сайті Української Hi-Tech Ініціативи. Українська Hi-Tech Ініціатива. 2004. (англ.)
 9. Infopulse приєднується до Львівського IT Кластеру. Львівський ІТ Кластер. 2017. 
 10. Infopulse учасник Харківського IT Кластеру. Харківський ІТ Кластер. 2017. 
 11. Надаючи нову свободу. EDB Business Partner. 2006. (англ.)
 12. "Инфопульс" открыл филиал в Германии. pcweek.ua. Березень 2013. 
 13. Infopulse купує компанію в Болгарії. Infopulse. Серпень 2015. 
 14. "Инфопульс" открыл офис во Львове. Українська Hi-Tech Ініціатива. Березень 2017. (англ.)
 15. Infopulse відкриває офіс у Харкові. Infopulse. Грудень 2017. 
 16. «Инфопульс Украина» заключил с BICS десятилетний контракт на разработку и поддержку приложений. Компьютерное Обозрение. Березень 2011. 
 17. Bosch обирає Infopulse у якості провідного постачальника IT послуг. Infopulse. Жовтень 2012. (англ.)
 18. SimCorp — "белая ворона" украинского ИТ. Dou.ua. 2012. 
 19. Список клієнтів на сайті компанії. Infopulse. 2017. (англ.)
 20. Представники галузі науки та провідних ІТ-компаній домовилися про співпрацю з BIONIC Hill. Уряд України. Вересень 2013. 
 21. Bionic University Opens at Kyiv Mohyla Academy an Academic-Corporate Partnership. U.S.-UKRAINE BUSINESS COUNCIL. Жовтень 2013. (англ.)
 22. BIONIC University сформує міжнародну Наглядову раду. BIONIC University. Травень 2014. Архів оригіналу за 15 вересень 2017. Процитовано 15 вересень 2017. 
 23. Infopulse виступає у якості титульного спонсору Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів. Українська Hi-Tech Ініціатива. Травень 2014. (англ.)
 24. В ВНТУ состоялся полуфинал студенческого командного первенства мира по программированию АСМ-ІСРС. Всеукраинская Олимпиада. Жовтень 2014. Архів оригіналу за 26 січень 2016. Процитовано 15 вересень 2017. 
 25. National IT Education Center launched at NaUKMA. KMFA. Грудень 2014. (англ.)
 26. Infopulse Sponsors National IT Education Center Program. Українська Hi-Tech Ініціатива. Грудень 2014. (англ.)
 27. А. Садовий про переваги е-урядування. Офіційний портал Львівської міської ради. Червень 2015. 
 28. Відтепер всі адміністративні послуги ЛМР – в режимі онлайн. Офіційний портал Львівської міської ради. Квітень 2017. 
 29. Львів – перше місто в Україні, яке відкриває мешканцям шлях до електронних послуг. Офіційний портал Львівської міської ради. Червень 2015. 
 30. Infopulse Helps to Conduct Nationwide University Admission Campaign and Presents Mobile App. Infopulse. Березень 2017. 
 31. УЦОЯО, Infopulse, та Американські Ради говорять про врятування ЗНО у 2016 та презентують мобільний додаток. УЦОЯО. Березень 2017. 
 32. Supporting People With Down Syndrome in Ukraine. Infopulse. 2010. 
 33. Infopulse takes part in the third part of "Silver Coin" charitable project. Українська Hi-Tech Ініціатива. Лютий2012. 
 34. Благотворительный турнир по боулингу «Кубок открытых сердец 2012». Starlife. Листопад 2012. 
 35. Детям с синдромом Дауна помогут подготовиться к школе. The Ukrainian Down Syndrome Organization. Квітень 2015. 
 36. Благотворительный турнир поможет детям с синдромом Дауна лучше учиться и развиваться. Сегодня. Листопад 2015. 
 37. Києво Могилянська Академія відкриває Центр психосоціальної реабілітації. НАУКМА. Грудень 2015. 
 38. В Киеве открыли центр психологической реабилитации для участников АТО. Вести (газета). Грудень 2015. Посилання[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]