Jacobs (торгова марка)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Jacobs
Власник ТМ Іоган Якобсен
На ринку з 1895
Продукти кава, чай

Jacobsбренд кави, заснований в 1895 році у Німеччині підприємцем Іоганом Якобсеном. На сьогоднішній день належить компанії Kraft Foods.

Історія[ред.ред. код]

1895 року в місті Бремен Іоган Якобсен відкрив власний магазин з продажу кави, чаю, какао, шоколаду та бісквітів, і цей рік вважають датою створення бренду Jacobs. Офіційно торгова марка була зареєстрована в 1913 році[1]. В 1934 році в Бремені була відкрита велика кавова жаровня, що налічує 300 співробітників та доставка свіжообсмаженої кави на фірмових автомобілях в магазини міста відбувалася до чотирьох разів на день.

Jacobs в Україні[ред.ред. код]

В Україні торгова марка Jacobs з'явилася 1998 року. За даними самої компанії, із 2005 році Jacobs є найпопулярнішою кавою серед українців. У 2009 Україна зайняла друге місце в Європі (перше — Німеччина) за сумою чистого прибутку компанії.[2]

Рекламна компанія на території Украйни[ред.ред. код]

Разом з рекламною агенцією JWT Ukraine [1] була запущена рекламна компанія зі слоганом "Якобз 3в1"[2], яка посилила відомість бренду, що вплинуло на її впізнаваємість на поличках вітчизняних магазинів.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Їжа та напої Це незавершена стаття про їжу та напої.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.