Japanese white-eye

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Опис[ред.ред. код]

The Japanese white-eye is olive green on its back, from anterior to posterior, and is pale green on its underside. Its feet, legs, and bill range from black to brown.[1] It has a green forehead and a yellow throat. The white-eye has rounded wings and a long, slender bill — both of which indicate this bird to be very acrobatic. Its wings are dark brown, but outlined in green. Like other white-eyes, this species exhibits the distinctive white eyering that gives it its name (mejiro also meaning «white eye» in Japanese). Adults range from 4 to 4.5 inches in length, and weigh between 9.75 and 12.75 grams.[1]

Звички[ред.ред. код]

Поведінка[ред.ред. код]

Залицяння

Цей вид птахів рідко зустрічається на землі. Це дуже товариська видів, які можуть утворювати зграї з іншими видами, у яких птиці формують групи для корму під час польоту; белоглазки тільки зграї птахів інших видів поза сезоном розмноження. Allopreening — мистецтво чищення, догляду та підтримки ділянок тіла — це надзвичайно поширена. Allopreening межвидовая (між різними видами) спостерігається в полоні. у той час як відкритий, однак білоглазка, як правило, утворює моногамні стосунки з однолітками — у нього тільки один приятель у будь-який час.

Соціальна ієрархія в зграї встановлюється через фізичні прояви. Деякі з цих екранів не секс-залежними, таких як крило клацання оголюючи нижні, крило тріпоче і вібрації, а також відкритим дзьобом дисплеї і дзьобом клацає (швидке закривання дзьоба зробити клацання).Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. в період розмноження, однак, самці створення територій через секс-питома активність співати голосно.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. чоловіки будуть відбиватися від непрошених гостей того ж виду, але дозволить інших видів птахів гнізда в межах своєї території.

Розкрою[ред.ред. код]

Пари осіб, як правило, моногамні, вибирають місце для гнізда між 1 і 30 метрів над рівнем землі.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. будівництво гнізда триває 7-10 днів у середньому, і гніздовий матеріал може бути використаний (живих і неживих); павутина, мох, лишайники, ссавці і волосся-все це приклади створення ЗМІ про те, що птахи використовують. При будівництві гнізда, вони часто крадуть матеріал із гнізда інших птахів.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. гнізда мають тенденцію бути чашевидным, з діаметром 56.2 мм і глибиною 41.7 ммПомилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. більшість гнізд використовуються тільки один раз, але деяким може бути використана до трьох разів на сезон.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву.

Годування[ред.ред. код]

Вид є всеїдним, живучи на дієті з фруктів з декількох видів квітучих рослин, різних видів комах і нектар на всіх рівнях листя. Живиться комахами, шукаючи листя квітів і зіскоблювати кори дерева личинок.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. наслідки його дієта включає регулювання місцевого комахи населення і розосередження насіння; однак, білоглазка насіння-розгін можливості не представляється значним на Гаваях.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву.

Розподіл[ред.ред. код]

Японський білий очей, природно, зустрічається в Японії, Кореї, Тайвань, Східний Китай, а північні Філіппіни. Мігруючих популяцій птахів зимує в Бірмі, Острів Хайнаньі В'єтнам. Білий очей дуже поширена в Японії, є одним з домінуючих видів птахів.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву.

Гаваї[ред.ред. код]

Японський білий очей, спочатку введений в оаху в 1929 році, стрімко розширив своє населення і тепер можна знайти на кожному острові Гаваї; кліматі цих островів варіюються від тропічних лісів до листяних лісів.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. після його подальшим випусків і природний діапазон розширення (збільшення площі), білий-очей був сповнений рішучості бути найбільш рясним птах землі на Гавайських островах ще в 1987 році.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. він став вектором для пташиних паразитів, які зараз, як відомо, негативно впливають на популяції місцевих птахів, таких як Гавайський honeycreepers, а також поширення інвазивних видів рослин на основі викидають насіння.

Хижаки[ред.ред. код]

Організми, як відомо, полюють на місцевих видів птахів включають в себе дрібних ссавців, як Полінезійський, чорний, Норвегія щуриі мангусти.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. немає зареєстрованих хижаків Японський білий очей. Можна тільки припустити, що організми, які полюють на дрібних ссавців і птахів в тому ж районі, Японський білий очей також полюють на білому оці.

Конкуренти[ред.ред. код]

У своєму природному середовищі існування, Японський білий очей конкурує з іншими носіями горобиних видів птахів, у тому числі одного роду, наприклад, Бонинская білоглазка (Apalopteron сім'я).Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. на Гаваях, Японський білий очей конкурує з рідної горобиних птахів, таких, як загальні 'amakihiдля харчових продуктів (наприклад, нектаром та фруктами), а також для простору.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. на Гаваях, Японський білий очей спостерігається відвідуванні ендемічних (рідна) рослин, вважають coevolved з ендемічним нектароядных птахів (тих, які харчуються нектаром).Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. Це означає, що, з плином часу, зміни в основному квіти викликали зміни у структурі місцевих птахів, які харчуються нектаром цих кольорів; Останнє редагування потім запускає ще одну зміну в кольорах, і весь процес продовжує повторюватися. Явища білоглазка, разом із зникненням цих ендемічних нектароядных горобиних птахів, говорить про те, що білоглазка становить серйозну конкуренцію цих ендемічних видів квіткового ресурсу (нектар).

Збереження[ред.ред. код]

Місцевих видів потрібні нормальні неповнолітніх маси і довжини законопроект, щоб відновити і збережуться, але для цього їжа повинна бути відновлена до колишнього рівня. Є Підтримка, що ввів птахів, таких як Японський білий очей, що відповідає за нестачу продовольства. Управління білоглазка тому дуже важливо для відновлення корінний житель Гавайських птахів.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. у визначенні статусу місцевих птахів має важливе значення; тих, хто опинився під загрозою, можливо, виграє від позначення критичної середовища проживання.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. у 1980 році, програма з викорінення Індійський білий очей в Каліфорнії, що беруть участь відловів і стріляючи птахів, і це виявилося найбільш вдалим різних методів уловлювання вивчені.Помилка цитування: Відкривальний тег <ref> неправильний або містить хибну назву. чи викорінення здійсненно і застосовується в інших випадках інвазивних екзотичних птахів ще не визначено, але може бути розглянута можливість для ліквідації Японський білий очей на Гавайських островах. Однак, оскільки білоглазка поточну екологічну роль не до кінця зрозуміла (тобто насіння диспергатор, запилювачів і т. д.) потрібні подальші дослідження, перш ніж будуть прийняті якісь радикальні заходи.

Список літератури[ред.ред. код]

  1. а б van Riper SG. (2000) «Japanese White-eye (Zosterops japonicus)» in The Birds of North America, no. 487. A. Poole and F. Gill (Eds.). Academy of Natural Sciences, Philadelphia, and American Ornithologists' Union, Washington, D.C.