Jeunesse Global

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Jeunesse Global
Jeunesse logo.jpg
Логотип компаніїЛоготип компанії
Гасло Одна команда. Одна сім'я. Один Jeunesse
Тип multi-level marketing companyd
Багаторівневий маркетинг
Засновник Wendy Lewisd і Randy Rayd
Засновано 2009
Галузь cosmetic industryd
Країна Flag of the United States.svg США
Штаб-квартира Орландо
Членство Direct Selling Associationd
Веб-сайт jeunesseglobal.com

Jeunesse Global LLC — компанія з прямих продажів, MLM індустрія. Компанія пропонує косметику по догляду за шкірою на основі факторів росту, які витягуються зі стовбурових клітин[1], та харчові добавки. Місія Компанії — позитивно впливати на світ, допомагаючи людям виглядати і відчувати себе молодими, одночасно надаючи можливість один одному розкрити свій потенціал. Продукти для догляду за шкірою та харчові продукти компанії виробляються виключно для компанії Jeunesse та утворюють систему Y.E.S.[2] Jeunesse працює на понад 145 ринках по всьому світу.

Ренді Рей — Засновник Компанії

Засновники Компанії: Ренді Рей, Венді Льюїс[3], генеральний директор Скотт Льюїс[4]. Головний офіс розташований у Орландо, Флорида, США.

Дата заснування Компанії: 9.09.2009 року

Благодійна діяльність[ред. | ред. код]

Компанія Jeunesse Global заснувала благодійну некомерційну організацію Jeunesse Kids[5]                                 

Розширення прав і можливостей поселень[ред. | ред. код]

Венді Льюїс — Засновник Компанії

Jeunesse Kids прагне надавати позитивний вплив на життя дітей у всьому світі. Будучи некомерційним благодійним фондом 501 (c) (3), Jeunesse Kids фінансується і підтримується величезним спільнотою дбайливих людей, чия місія полягає в тому, щоб побудувати краще майбутнє для молоді в знедолених поселеннях по всьому світу.

Одне серце. Одна надія. одна місія.

Мета Jeunesse Kids — внести істотний внесок в життя дітей у всьому світі. Діючи як на глобальному, так і на місцевому рівні, Jeunesse Kids допомагає нужденним дітям в проектах, які мають стійкий і довгостроковий ефект. Ця мета досягається за допомогою двох основних програм — спонсорства села і місцевих ініціатив.

Підтримка поселень[6][ред. | ред. код]

Скотт Льюїс — Генеральний директор Компанії

Jeunesse Kids співпрацює з благодійною організацією WE Charity і її програмою WE Villages допомогу селах в слаборозвинених країнах і впроваджує перевірену модель міжнародного розвитку. Модель зачіпає п'ять областей впливу:

 • Здоров'я
 • Освіта
 • Чиста вода і санітарія
 • Сільське господарство і продовольча безпека
 • Дохід та можливості отримання коштів для існування

Стійкі рішення в цих п'яти стовпах впливу допомагають вивести громади з убогості і досягти самодостатності протягом п'яти років.

На сьогоднішній день Jeunesse Kids прийняла шість сільських громад — будівництво класних кімнат, водоочисних споруд і станцій для миття рук; забезпечення класних викладачів і предметів постачання, а також академічної, гігієнічної та санітарної освіти; розробка сільськогосподарських і тваринницьких програм для забезпечення продовольчої безпеки і доходів; і реалізація мобільних медичних клінік і програм навчання засобам для існування, які дозволяють жінкам і дітям створювати і керувати потоком доходів.

Місцеві ініціативи[ред. | ред. код]

Jeunesse Kids підтримує місцеві благодійні ініціативи[7], пов'язані з великими заходами Jeunesse по всьому світу. Дані місцеві ініціативи орієнтовані на конкретний проект, який принесе стійкі довгострокові вигоди, такі як будівлі, ремонт об'єктів, обладнання, інфраструктура, лікування та освіту.

Дана програма є постійною роботою, і протягом всього року в рамках заходів по всьому світу.

Представництво в Україні[ред. | ред. код]

Адреса: м. Київ, вул. Джона Маккейна, 26, оф. 13

Телефони:

 • +380503669995
 • +380673629995

Примітки[ред. | ред. код]

 1. Sungduan, Alah Soledad (2015-04-09). Sungduan: Age-defying. Sunstar (English). Процитовано 2020-05-27. 
 2. Yes System. Jeunesse Global. Процитовано 2020-05-27. 
 3. Jeunesse® Founder Wendy Lewis Named Champion of the Year. www.businesswire.com (en). 2018-07-12. Процитовано 2020-05-27. 
 4. Home.org, Business For. Jeunesse CVO Scott Lewis Recognized In DSN “Forces Under 40 In Direct Selling”. www.businessforhome.org (en-US). Процитовано 2020-05-27. 
 5. Jeunesse Kids | Empowering communities to give children a brighter future. Jeunesse Kids (en-US). Процитовано 2020-05-27. 
 6. Jeunesse Kids | Empowering communities to give children a brighter future. Jeunesse Kids (ru-RU). Процитовано 2020-05-27. 
 7. ProPublica, Mike Tigas, Sisi Wei, Ken Schwencke, Brandon Roberts, Alec Glassford. Jeunesse Kids Foundation Inc - Nonprofit Explorer. ProPublica (en). Процитовано 2020-05-27. 

Посилання[ред. | ред. код]