Jianghuai Automobile

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Jianghuai Automobile Co., Ltd
Тип Публічна компанія
Форма власності Акціонерне товариство
Галузь Автомобілебудування
Гасло Краще продукт, краще світ («Better product, better world»)
Засновано 1964
Штаб-квартира Flag of the People's Republic of China.svg Китай, Хефей, Провінція Аньхой
Продукція Автомобілі, Автобуси
Сайт www.jac.com.cn

CMNS: Jianghuai Automobile на Вікісховищі

China Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd (JAC) — це комплексна автомобілебудівна компанія, що спеціалізується на випуску легкових автомобілів, легкого комерційного транспорту, вантажівок і автобусів. Заснована в 1964 році.

Річний обсяг виробництва автомобілів, що випускаються компанією JAC становить понад 700 000 одиниць, річний обсяг виробництва двигунів становить більше 500 000. JAC — входить до десятки найбільших виробників Китаю.

JAC має найбільший науково-дослідний центр у Хефеї. У 2005 році компанія створила перший зарубіжний дослідницький центр в Турині, Італія, а в жовтні 2006 року відбулося відкриття другого зарубіжного науково-дослідного центру в Токіо, Японія. Завдяки жорсткому контролю якості і постійному вдосконаленню управління, компанія була нагородження званням «Рекомендований бренд для експорту», «Найбільш конкурентноздатний бренд на ринку», «Національний знак якості», Китайською Торговельною Палатою по імпорту і експорту машин і електронної продукції, Міністерством торгівлі, Центральним Управлінням Контролю Якості, Санітарно-епідеміологічною станцією КНР. Так само Китайська Асоціація Якості відзначила продукцію компанії JAC як таку, що досягла якості світового рівня.

У 2012 році автомобілебудівна компанія JAC реалізувала близько 470 000 од. всієї продукції з якої більше 50 000 одиниць пішли на експорт. Двигуни вироблювані компанією входять до «Топ 10 двигунів, що виготовляються в Китаї» впродовж 4 років. (2009, 2010, 2011, 2012 рр.) На сьогоднішній день компанія JAC експортує свою продукцію до Південної Америки, Європи, Африки і Азії, і підтримує дружні взаємини з понад 120 країнами по всьому світу, крім того по всьому світу розташовано понад сто салонів і 14 заводів, що реалізовують і виробляють продукцію JAC.

Посилання[ред. | ред. код]