KKnD (серія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук


KKnD, або Krush, Kill 'n' Destroy являє собою серію пост-апокаліптичних стратегій в реальному часі від Beam Software. KKnD був випущений в 1997 році, а продовження - KKND 2: Krossfire було випущено в 1998 році. До кінця 1997 року вийшла KKnD Xtreme - розширена версія оригінальної гри яка включала додаткові місії і удосконаленя.

Всі ігри серії мають унікальні кампанії для кожної з фракцій та можливість багатокористувацької гри.

Ігри серії[ред.ред. код]

Сюжет[ред.ред. код]

У 2079 нашої ери настав найбільший кошмар людства: тотальна ядерна війна яка винищує чверть населення світу майже миттєво. Інфраструктура руйнується, а мутагенні віруси інфікують людей і тварин. Більшість тих хто залишився в живих після війни (назвали себе "Survivors") живуть під землею, і не мутували від вірусів і радіоактивних опадів (їх називають Evolved). У 2141 підземні жителі прорвались на поверхню після життя під землею протягом десятиліть. Досить скоро, "Evolved" і "Survivors" зустрінуться.

Війна між ними проходила багато років поки третя фракція вступила в бійку: Series 9, сільськогосподарські роботи перекинулися в передові бойові машини, розробляли свій власний унікальний набір передових фермерської зброї після чого відмовились від їх походження землеробства і закрили під землю інших роботів серії. Але Survivors і Evolved більш ніж щасливі прийняти новий виклик з новими ворогами...

Геймплей[ред.ред. код]

Геймплей в KKnD схожий на інші RTS такі як Command & Conquer та StarCraft створені Westwood та Blizzard відповідно.Гравець використовує ресурси для виробництва будинків, які можуть створювати бойові одиниць і транспортні засоби, які використовуються, щоб знищити противників. Як в серії ігор Z, геймплей в KKnD є насмішкуватий і не виглядає занадто серйозно.

Армії[ред.ред. код]

У KKnD і KKnD Xtreme, гравець може вибрати або "Survivors", людей, які мають доступ до технології, або "Evolved", мутанти які залишилися в живих після ядерних вибухів. У KKnD 2: Krossfire, стає доступна армія технологічно просунутих роботів: "Серія 9". Кожна армія має свій асортимент приладів та транспортних засобів.

Посилання[ред.ред. код]