Kaggle

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Kaggle
Тип Дочірнє підприємство
Галузь Наука про дані
Гасло The Home of Data Science
Засновано Квітень 2010
Засновник(и) Anthony Goldbloom[en]
Штаб-квартира Сан-Франциско, США
Ключові особи Anthony Goldbloom[en] (CEO)
Ben Hamner (CTO)
Jeff Moser (Chief Architect)
Продукція Змагання, Організація співпраці, Kaggle Scripts, Kaggle Datasets
Послуги змагання по передбачувальному моделюванню, хостинг відкритих наборів даних
Власник(и) Alphabet Inc.
(2017–зараз)
Холдингова компанія Google
(2017–зараз)
kaggle.com

Kaggle — платформа для змагань з аналітики та передбачувального моделювання[en], в рамках якого статистики та добувачі даних конкурують у створенні найкращих моделі для прогнозування та опису даних, запропонованих компаніями або користувачами. Цей краудсорсинговий підхід ґрунтується на тому, що є безліч стратегій, які можуть бути застосовані до будь-якого завдання з передбачувального моделювання, і наперед не відомо, яка методика або аналітичний підхід буде найбільш ефективним.

8 березня 2017 року компанія Google оголосила, що вони придбали Kaggle,[1][2] який приєднається до команди Google Cloud і продовжить бути окремою торговою маркою.[3]

Як влаштовані змагання на Kaggle[ред. | ред. код]

  1. Організатор змагань готує дані та описує проблему. Kaggle пропонує консультації з цього приводу, також допомагає побудувати каркас конкурсу, анонімізувати дані та інтегрувати модель переможця в діяльність організатора.
  2. Учасники конкурсу експериментують з різними технологіями та конкурують один з одним, щоб створити кращі моделі. Робота доступна загалу через сценарії Kaggle з метою досягнення кращого результату та для обміну ідеями. Результати роботи надсилаються за допомогою скриптів або завантажуються вручну. Для більшості змагань результат роботи оцінюється відразу (точність прогнозу порівнюється з прихованим файлом, який містить правильний розв'язок) та відображається на публічній дошці результатів.
  3. Після закінчення змагань виплачуються призові гроші в обмін на «всесвітню, безстрокову, безвідмовну ліцензію та безоплатну ліцензію […] на використання роботи переможця», тобто розроблений алгоритм, програмне забезпечення та відповідну інтелектуальну власність, яка є «невід'ємною, якщо інше не зазначено».[4]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Lardinois, Frederic; Mannes, John; Lynley, Matthew (March 8, 2017). Google is acquiring data science community Kaggle. Techcrunch. Архів оригіналу за March 9, 2017. Процитовано March 9, 2017. «Sources tell us that Google is acquiring Kaggle [...] the official announcement could come as early as tomorrow.» 
  2. Google buys Kaggle and its gaggle of AI geeks. CNET (en). 2017-03-08. Процитовано 2018-06-01. 
  3. Kaggle Joins Google Cloud. No Free Hunch. 2017-03-08. Процитовано 2017-03-09. 
  4. Kaggle. Terms and Conditions - Kaggle. 

Додаткові джерела[ред. | ред. код]