Kingsoft

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Kingsoft Corporation Limited
金山软件有限公司
Тип публічна компанія
Форма власності публічна компанія
Галузь програмне забезпечення
Засновано 1989
Штаб-квартира Пекін (корпоративна штабквартира), Чжухай
Територія діяльності в усьому світі
Продукція WPS Office (Kingsoft Office), Kingsoft PC Doctor, Kingsoft Internet Security 9 Plus
Сайт kingsoft.com

Kingsoft (кит. 金山软件) є китайська компанія-розробник. Kingsoft має науково-дослідні центри в Чжухай, Пекін, Ченду і Далянь. Компанія історично зосереджена на розробці для інтернету і операційної системи Microsoft Windows. Компанія створила незалежну філію розробок для мобільного інтернету відомого як Cheetah Mobile.

Історія[ред. | ред. код]

Kingsoft була заснована в 1988 році компанією Jinshan знаходиться в Гонконгу. Компанія Jinshan була заснована в 1973 році. На прикінці 1980-х років і початку 1990-х, Kingsoft дослідила і розробила текстові процесори та інші офісні програми, такі як флагманський продукт компанії, Word Processing System 1.0, який був запущений в 1989 році. Остання версія Kingsoft Office 2014 є безкоштовним офісним пакетом, який включає в себе Kingsoft Writer, Kingsoft Presentation та Kingsoft Spreadsheet.

Продукти[ред. | ред. код]

  • WPS Office (раніше відомий як Kingsoft Office) - офісний пакет настільних додатків, включаючи текстовий процесор, електронні таблиці і презентації програми.
  • WPS Office for Android дозволяє користувачам редагувати, переглядати і зберігати документи на пристроях Android. Він також дозволяє користувачам отримати доступ до Google Drive, Dropbox, Box.net та інші веб-сайти в Інтернеті для зберігання.
  • Kingsoft Internet Security 9 Plus - анти-вірус і додаток для безпеки призначений для користувачів Інтернету. Він містить антивірус, сканер вразливостей і персональний брандмауер. Він знаходить і виправляє руткит, шпигунських програм, троянів, вірусів і шкідливих інфекцій.
  • Kingsoft PC Doctor - безкоштовний додаток для оптимізації програмного забезпечення Windows.
  • Liebao Secure - безпечний веб-браузер, інтегрується в Google Chrome.
  • Kingsoft Power Word +2010 - додаток двостороннього машинного перекладу (китайська та англійська мови).
  • Kingsoft KuaiPan програмне забезпечення для доступу до хмарного зберігання данних. Працює на платформах Windows, OS X, Android і IOS платформ.