Koenigsegg CCGT

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Koenigsegg CCGT
Koenigsegg CCGT
Виробник Koenigsegg
Батьківська компанія Koenigsegg
Місце виробництва Швеція Королівство Швеція, Енгельхольм
Клас Суперкар
Стиль кузова купе
родстер
Двигун(и)

Бензиновий:
5,0 л V8

640 к.с.
Коробка передач 6-ступенева
Вага 1175 кг (суха)
Найвища швидкість 400 км/год
Місткість баку 80 л.

Koenigsegg CCGTсуперкар, що наводить жах на гоночних трасах, адже його максимальна швидкість досягає 400 км/год. Модифікація CCGT задовольняє технічним вимогам ACO (організатор “24 годин Ле-Мана») та чемпіонату FIA GT.

Чудовий суперкар Koenigsegg CCGT приводиться в дію 5-літровим 8-циліндровим двигуном потужністю 600 к.с., позбавленим механічних нагнітачів. Завдяки цьому мотору автомобіль показує чудові швидкісні результати.

Koenigsegg CCGT вийшов дуже легким – машина важить всього тонну, що на 100 кілограмів менше ніж мінімальна вага за вимогами FIA. Недостатню вагу додають баластом, який розміщують залежно від типу траси.

У Koenigsegg CCGT дуже короткі звіси. Зазвичай при таких звісах виникають серйозні проблеми з створенням хорошої притискної сили. Тим не менше, в Koenigsegg впевнені, що завдяки своєму “слизькому” дизайну, вони створили унікальний пакет, що поєднує чудову притискну силу і оптимальний розподіл ваги. Автомобіль досить короткий і разюче моторний в поворотах.

Одним словом, відділ з розвитку Koenigsegg CCGT, очолюваний Дагом Беленіусом, виконав чудову роботу, створюючи CCGT.Лінки[ред. | ред. код]

Шаблон:Koenigsegg