Koenigsegg CCGT

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Koenigsegg CCGT
Koenigsegg CCGT
Виробник Koenigsegg
Батьківська компанія Koenigsegg
Місце виробництва Швеція Королівство Швеція, Енгельхольм
Клас Суперкар
Стиль кузова купе
родстер
Двигун(и)

Бензиновий:
5,0 л V8

640 к.с.
Коробка передач 6-ступенева
Вага 1175 кг (суха)
Найвища швидкість 400 км/год
Місткість баку 80 л.

Koenigsegg CCGTсуперкар, що наводить жах на гоночних трасах, адже його максимальна швидкість досягає 400 км/год. Модифікація CCGT задовольняє технічним вимогам ACO (організатор “24 годин Ле-Мана») та чемпіонату FIA GT.

Чудовий суперкар Koenigsegg CCGT приводиться в дію 5-літровим 8-циліндровим двигуном потужністю 600 к.с., позбавленим механічних нагнітачів. Завдяки цьому мотору автомобіль показує чудові швидкісні результати.

Koenigsegg CCGT вийшов дуже легким – машина важить всього тонну, що на 100 кілограмів менше ніж мінімальна вага за вимогами FIA. Недостатню вагу додають баластом, який розміщують залежно від типу траси.

У Koenigsegg CCGT дуже короткі звіси. Зазвичай при таких звісах виникають серйозні проблеми з створенням хорошої притискної сили. Тим не менше, в Koenigsegg впевнені, що завдяки своєму “слизькому” дизайну, вони створили унікальний пакет, що поєднує чудову притискну силу і оптимальний розподіл ваги. Автомобіль досить короткий і разюче моторний в поворотах.

Одним словом, відділ з розвитку Koenigsegg CCGT, очолюваний Дагом Беленіусом, виконав чудову роботу, створюючи CCGT.Лінки[ред.ред. код]

Шаблон:Koenigsegg