Kraven's Last Hunt

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Останнє полювання Крейвена
англ. Kraven's Last Hunt
Обкладинка The Amazing Spider-Man #293
Художник — Майк Зек
Загальні дані про видання
Видавець «Marvel Comics»
Країна США США
Мова англійська
Формат сюжетна арка
Тип графічний роман
Дата публікації жовтень - листопад 1987
Головні герої Людина-павук
Крейвен-Мисливець
Паразит
Творча команда
Сценарист(и) Джон Марк ДеМаттейс
Художник(и) Майк Зек
Колорист(и) Боб Маклеод
Технічні дані про видання
Віковий рейтинг 16+
К-сть сторінок ~25
К-сть випусків 6 (Web of Spider-Man #31-32
The Amazing Spider-Man #293-294
The Spectacular Spider-Man #131-132)
Серія «Людина-павук»

Kraven's Last Hunt (укр. Останнє полювання Крейвена) — сюжетна лінія коміксів про Людину-павука, опублікована видавництвом Marvel Comics в 1987 році. Серія, авторами якої стали письменник Джон Марк ДеМаттейс і художник Майк Зек, описує фінальну сутичку між Людиною-павуком і одним з його ворогів Крейвеном-мисливцем. Сюжетна лінія розгортається в шести випусках: Web of Spider-Man # 31-32, The Amazing Spider-Man # 293-294 і The Spectacular Spider-Man # 131-132.

Сюжет[ред. | ред. код]

На початку оповідання суперлиходій Крейвен-мисливець божеволіє від своєї нездатності впоратися зі своїми ворогами. Він народжує план, за допомогою якого здавалося б перемагає Людину-павука і вбиває його пострілом. Крейвен ховає його, а сам одягає його костюм і видає себе за Людину-павука, почавши вершити власне правосуддя.

По всьому Нью-Йорку він жорстоко розправляється зі злочинцями, в тому числі, за випадковим збігом, з тими, що напали на Мері Джейн Уотсон, дружину Пітера Паркера / Людини-павука. Кульмінацією діяльності Крейвена стає особисто захоплення суперлиходія Паразита, в той час як Паркер користувався допомогою Капітана Америки, щоб перемогти Паразита. Через два тижні, Пітер Паркер, будучи похованим в могилі, приходить до тями після транквілізатора Крейвена. Паркеру вдається вибратися з могили і коли він добирається до Крейвена і нападає на нього, той не чинить опір, вважаючи себе переможцем.

Крейвен звільняє захопленого їм Паразита, який атакує Людину-павука, сподіваючись побити його також жорстоко, як він побив його. Людина-павук зазнає поразки від Паразита, і, коли той вже готується його вбити, втручається Крейвен і рятує життя Пітера. Він дозволяє паразитові піти і пропонує Людині-павуку відправитися за ним, якщо він захоче, але сам Крейвен залишиться тут, так як його дні закінчуються, і це було його останнє полювання. Людина-павук йде, а Крейвен відправляється додому, згадує про своє минуле і здійснює самогубство за допомогою дробовика. Людина-павук знаходить Паразита і перемагає його за допомогою хитрості, а пізніше повертається додому до дружини і заліковує рани.

В інших медіа[ред. | ред. код]

Фільм[ред. | ред. код]

Річард Венк розповів, що пропонований окремий фільм "Мисливець на воронів" буде натхненний "Останнім полюванням Ворона", і що у фільмі буде присутня Людина-павук.[1]

Роман у прозі[ред. | ред. код]

У жовтні 2014 року вийшла новелізована адаптація "Останнього полювання Крейвена" в рамках серії Marvel Prose Novel, адаптована з оригінальних видань і доповнена Нілом Кляйдом. У цій адаптації Пітер і Мері Джейн не одружені через зміни у спадкоємності, що відбулися внаслідок сюжетної арки "Ще один день".

Кризовий протокол Marvel[ред. | ред. код]

У продукті Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol тактична карта "Страшна симетрія" з'являється як карта тактики. Ця карта дозволяє замінити модель Крейвена на модель Людини-павука Пітера Паркера, якщо Крейвен виводить Людину-павука з гри. Цим новим Людиною-павуком керує гравець, який до цього контролював Крейвена.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Cavanaugh, Patrick (October 9, 2018). 'Kraven the Hunter' Movie will Include Spider-Man, Draw Inspiration From "Last Hunt". ComicBook. Процитовано October 9, 2018. 

Посилання[ред. | ред. код]