Mailman

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
GNU Mailman
Mailman.jpg
Розробник(и) Barry Warsaw
Стабільний випуск 3.0 (29 квітня 2015; 391 день тому)
Операційна система Cross-platform
Тип Розсилання електронної пошти
Ліцензія GPL
Сайт Mailman, the GNU Mailing List Manager

Commons-logo.svg GNU Mailman у Вікісховищі

GNU Mailman — пакет GNU для управління розсилками електронної пошти. Це вільне програмне забезпечення/відкрите програмне забезпечення, поширюється відповідно до ліцензії по GPL. Модель програми містить Majordomo, ezmlm, Enemies of Carlotta та SubEtha Mail; управління в Mailman здійснюється через веб-інтерфейс.

Mailman написаний мовою програмування Python. Він може працювати з будь-яким загальним Unix поштовим сервером, включаючи Postfix, Sendmail та qmail.

Найкраща інтеграція спостерігається при використанні з вільним поштовим сервером exim (який використовується за умовчанням в багатьох дистрибутивах GNU Linux): з використанням спеціальних правил в настройках, exim знає адреси, які використовуються Mailman'ом і автоматично перенаправляє всі листи, що містять заголовки Mailman для обробки в Mailman, без встановлення певних аліасів (псевдонімів) для кожного списку розсилки, як це здійснюється в інших поштового сервера.

Налаштування користувача включені в Веб-інтерфейс, вбудована архівація повідомлень, автоматично обробляються Bounce message, режим Дайжест і фільтрація спаму.

Посилання[ред.ред. код]