MasterCard PayPass

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Мікрочип PayPass

MasterCard PayPass — це безконтактна технологія оплати, яка забезпечує швидкі розрахунки. Для проведення оплати потрібно лише піднести картку MasterCard PayPass до термінала – і за мить ваші покупки вже оплачені. Якщо сума менша за 100 грн., оплата здійснюється без вводу PIN-коду чи підпису на чеку.

Використання MasterCard PayPass[ред.ред. код]

  • Повідомте касира про свій намір оплатити карткою MasterCard PayPass
  • Коли термінал готовий до прийому платежу, просто піднесіть картку MasterCard PayPass на відстань 1-2 см від екрану терміналу.
  • Якщо сума покупки менша ніж 100 грн. – оплату завершено.
  • Якщо сума покупки більша ніж 100 грн., введіть PIN-код для підтвердження платежу.
  • Звуковий та світловий сигнали терміналу повідомлять Вас, що оплату проведено.
  • Підписувати чек не потрібно.

Розповсюдження[ред.ред. код]

Карткою MasterCard PayPass можна користуватися в 51 країнах, уникаючи мовних труднощів і непорозумінь. В більш ніж 700 000 торгових точок по всьому світу можна просто піднести картку до терміналу і оплатити покупки надзвичайно швидко. В Україні картки PayPass приймають понад 4500 магазинів та ресторанів по всій країні.

Переваги[ред.ред. код]

З карткою MasterCard PayPass розраховуватися на касі можна одним рухом. Це надзвичайно легко: переконайтеся, що сума на екрані терміналу відповідає сумі покупки, - після цього піднесіть картку до екрану терміналу.

Картку MasterCard PayPass не потрібно передавати касиру. Картка знаходиться на руках, і це підвищує безпеку рахунку. Кожна окрема транзакція має свій унікальний динамічний код, який робить неможливим будь-яке використання чи видозміну інформації про платіж. Кошти не можуть списатися з картки двічі за одну покупку: після того, як оплата пройшла, термінал подає звуковий сигнал і вимикається.