Microsoft Office 365

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Microsoft Office 365
Office 365.png
Розробник(и) Microsoft
Платформа Microsoft Windows
Тип Офісний пакет
Ліцензія власницька (EULA)
Сайт Домівка Office 365

Microsoft Office 365 — це платний хмарний власницький інтернет-сервіс і програмне забезпечення компанії Microsoft, що розповсюджується за схемою «програмне забезпечення + послуги» (англ. Software + Services). Хмарний формат означає, що дані зберігаються в центрі обробки даних, а не на комп'ютері, що забезпечить користувачам доступ до документів і даних через браузер з різних пристроїв з можливістю виходу в Інтернет.

Сервіс Office 365 був анонсований в жовтні 2010 року, публічне бета-тестування розпочалося у квітні 2011.[1] Світова прем'єра відбулася 28 червня 2011 року, коли корпорація Microsoft запустила сервіс Office 365 у 40 країнах світу. Пакет призначений для використання в компаніях — від малого бізнесу до великих підприємств. Середньому та малому бізнесу він буде надаватися через партнерів корпорації, а великими клієнтами Microsoft займеться сама в рамках програми корпоративного ліцензування Enterprise Agreement, яка включає ліцензування базових продуктів Microsoft для всіх використовуваних ПК (від 250 робочих місць).

Складові компоненти[ред.ред. код]

Хмарний офісний пакет послуг Microsoft Office 365 включає в себе:

  • Microsoft Office Professional Plus, що забезпечує можливість роботи з документами в знайомому інтерфейсі застосунків Office на комп'ютері, телефоні або через веб-браузер;
  • Exchange Online, що дозволяє розгорнути у хмарі сервіси електронної пошти Outlook, календаря і контактів і забезпечує захист від вірусів і спаму;
  • SharePoint Online для створення веб-сайту організації і внутрішніх соціальних мереж для спілкування та взаємодії співробітників;
  • Lync Online для організації відео- і голосових конференцій з колегами і партнерами, а також можливість налаштування та використання програм обміну миттєвими повідомленнями.

Сервіс може інтегруватися з корпоративними ERP і CRM-системами.

Вартість[ред.ред. код]

Із квітня місяця 2015 року вартість місячної підписки за Office 365 персональний складає 95,99 грн. Подорожчання відбулось без попередження користувачів.

Конкуренти[ред.ред. код]

Найближчим конкурентом Office 365 є сервіси Google Docs/Google Apps, які Google пропонує з 2006 року. За даними самої Google, на червень 2011 ним користуються понад 3 млн компаній.[2] Іншими конкурентами є рішення Zoho та ThinkFree.

Виноски[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]