Microsoft Project

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Microsoft Project
Microsoft Project (2019–present).svg
Msproj2003.PNG
екран Microsoft Project 2003
Тип система управління проєктами
Розробник Microsoft
Стабільний випуск Microsoft Project 2007 (2006)
Версії 2016
Операційна система Microsoft Windows
Ліцензія EULA
Вебсайт Домашня сторінка Microsoft Project

Microsoft Projectсистема управління проєктами, розроблена корпорацією Microsoft. Microsoft Project створений, щоб допомогти менеджерові проєкту в розробці планів, розподілі ресурсів за завданнями, відстежуванні прогресу і аналізі обсягів робіт.

Microsoft Project створює розклади критичного шляху. Розклади можуть бути складені з урахуванням використовуваних ресурсів. Ланцюжок візуалізується в діаграмі Ганта.

В листопаді 2012 року на ринок вийшли нові версії Microsoft Project 2013 та Microsoft Project Server 2013. Також на ринок у першому кварталі 2013 року вийде новий продукт Microsoft Project Online, який буде представлено у пакеті Office 365.

Інтеграція до Microsoft Office[ред. | ред. код]

В Microsoft Office 2007 можливості Microsoft Project були розширені введенням Microsoft Office Project Server та Microsoft Project Web Access. Project Server зберігає дані Project в центральній SQL-базі даних, і дозволяє користувачам переглядати та оновлювати через інтернет. Web Access дозволяє авторизованим користувачам мати доступ до бази даних Project Server через інтернет, і включає розклади, графічні аналізи зайнятості ресурсів, і адміністративні інструменти.

Microsoft Office Project Server 2007 тісно інтегрований з Windows SharePoint Services, для кожного проєкту створюється Project Workspace, де команда розробників може спільно ділити інформацію з Project.

Застосунок функціонує як частина пакету Microsoft Office, останні версії також забезпечують взаємодію з застосунками типу PowerPoint та Visio.

Посилання[ред. | ред. код]