Microsoft Project

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Microsoft Project
Proj2007ico.PNG
Msproj2003.PNG
екран Microsoft Project 2003
Тип система управління проектами
Розробник Microsoft
Стабільний випуск Microsoft Project 2007 (2006 )
Операційна система Microsoft Windows
Ліцензія EULA
Домашня сторінка Microsoft Project

Microsoft Projectсистема управління проектами, розроблена корпорацією Microsoft. Microsoft Project створений, щоб допомогти менеджерові проекту в розробці планів, розподілі ресурсів за завданнями, відстежуванні прогресу і аналізі обсягів робіт.

Microsoft Project створює розклади критичного шляху. Розклади можуть бути складені з урахуванням використовуваних ресурсів. Ланцюжок візуалізується в діаграмі Ганта.

Для користувачів Microsoft Project в СНД компанія Microsoft за підтримки своїх партнерів створила портал MicrosoftProject.ru на якому публікуються останні матеріали щодо продукту і рейтинг розробників.

В листопаді 2012 року на ринок вийшли нові версії Microsoft Project 2013 та Microsoft Project Server 2013. Також на ринок у першому кварталі 2013 року вийде новий продукт Microsoft Project Online, який буде представлено у пакеті Office 365.

Інтеграція до Microsoft Office[ред.ред. код]

В Microsoft Office 2007 можливості Microsoft Project були розширені введенням Microsoft Office Project Server та Microsoft Project Web Access. Project Server зберігає дані Project в центральній SQL-базі даних, і дозволяє користувачам переглядати та оновлювати через інтернет. Web Access дозволяє авторизованим користувачам мати доступ до бази даних Project Server через інтернет, і включає розклади, графічні аналізи зайнятості ресурсів, і адміністративні інструменти.

Microsoft Office Project Server 2007 тісно інтегрований з Windows SharePoint Services, для кожного проекту створюється Project Workspace, де команда розробників може спільно ділити інформацію з Project.

Застосунок функціонує як частина пакету Microsoft Office, останні версії також забезпечують взаємодію з застосунками типу PowerPoint та Visio.

Посилання[ред.ред. код]