Microsoft Works

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Microsoft Works
Msworkslogo.png
Msworks.png
Microsoft Works Task Launcher Version 8.5
Тип офісний пакет
Розробник Microsoft
Стабільний випуск 9.0
Версії 9
Операційна система Microsoft Windows
Ліцензія власницька
microsoft.com/works

Microsoft Worksофісний пакет («домашній продуктивний програмний пакет») фірми Microsoft. Менший, дешевший, з меншими можливостями, ніж пакет Microsoft Office, до його основних функцій входять текстовий процесор, електронні таблиці та бази даних. Нові версії мають застосунки календаря і словника, в той час як старі релізи включали емулятор терміналу. Утиліта Works Portfolio пропонує функціональність подібну до Microsoft Binder.

Звичайно Microsoft Works не продавався окремо, а постачався встановленим на OEM комп'ютерах.

Історія[ред. | ред. код]

До версії 4.5a Works використовував монолітну програмну архітектуру, завдяки чому текстовий процесор і таблиці/бази даних працювали у вікні з тим самим програмним інтерфейсом. Така архітектура вимагала мало пам'яті і дискового простору, а відтак Works міг працювати на повільних комп'ютерах із потребами всього лише 6 MB пам'яті та 12 MB вільного місця на диску[1]. Works 2000 (версія 5.0) переключився на модульну архітектуру, кожен документ відкривався як окрема сутність, використовувався рушій друку з Internet Explorer. Версія «Works Suite» доповнювалася персональними і розважальними застосунками, такими як Microsoft Money, Encarta, Streets & Trips та Digital Image. Такі версії «Works Suite» також комплектувалися копією Microsoft Word, хоча тут не були задіяні версії, свіжіші за Word 2002. У 2008 «Works Suite» не був продовжений, тільки окремий Works став доступний в продажі.

Microsoft восени 2009 оголосив, що має плани замістити пакет Microsoft Works іншим своїм продуктом Office Starter 2010[2]

Виноски[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]