Monument Valley 2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Monument Valley 2
Значок відеогри Monument Valley 2.jpg
Значок відеогри
Загальне
Розробник Ustwo Games
Видавець Ustwo Games
Жанр(и) інді, головоломка
Платформа iOS і Android
Творці
Технічне
Дата випуску

5 червня 2017 на iOS

6 листопада 2017 на Android
Версія 1.1.4
Режим гри одиночна гра
Носій Android, IOS
Попередня гра Monument Valley
Посилання
Сайт monumentvalleygame.com/mv2

Monument Valley 2 (укр. Долина монументів) —  мобільна відеогра жанру інді і головоломка, що була розроблена і опублікована компанією Ustwo Games. Продовження гри Monument Valley, яка вийшла 2014 року. Доступна на платформах Android та iOS. Була вперше представлена під час WWDC у Сан-ФранцискоКаліфорнія 5 червня 2017 року. Гравець може натиснути на екран, щоб перемістити Рo та її дитину, або викликати зміни в архітектурі рівня, щоб мати змогу завершити головоломку.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Monument Valley 2 представлена ізометричним видом. Метою гри є допомогти Ро і її дитині пройти через лабіринти, які містять елементи оптичних ілюзій та неможливих об'єктів.

Гравець може натиснути на екран, щоб перемістити Рo та її дитину, або викликати зміни в архітектурі рівня, щоб мати змогу завершити головоломку.

Розробка[ред. | ред. код]

Monument Valley стала надзвичайно успішною грою, яка досягла понад 30 мільйонів скачувань станом на червень 2017 року, що і призвело до зростання Ustwo Games. Після того як головний розробник Кен Вонг (Ken Wong) покинув Ustwo Games, щоб заснувати власну студію розробки ігор, компанія найняла багато нових молодих талантів, які прагнули розпочати роботу над продовженням і саме в цей час починається розробка Monument Valley 2.

Друга частина, на відміну від першої, показує історію двох героїв: матері та її доньки. Це, частково, було зроблено у відповідь на відгуки гравців від першої гри. Голова Ustwo studio Ден Грей (Dan Gray) сказав, що вони знайшли людей, що знайшли спорідненість до елементів сюжету, які вони навмисно не розмістили на першому плані і це змусило їх дещо змінити напрям у продовженні.