Mortal Kombat: Special Forces

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Mortal Kombat: Special Forces
Mortal Kombat- Special Forces cover.jpeg
Розробник Midway
Видавець Midway
Мова інтерфейсу англійська
Продюсер Michael Gottlieb[d]
Геймдизайнер Carlos Pesina[d]
Композитор Dan Forden[d]
Частина серії Mortal Kombat
Попередня гра серії Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero
Наступна гра серії Mortal Kombat: Shaolin Monks
Дата випуску
Жанр(и) Пригодницький бойовик файтинг
Віковий
рейтинг
ESRB: M — Mature
Платформа PlayStation
Рушій гри Zeus 2
Режим гри Однокористувацька гра
Носій CD-ROM
Керування DualShock
Сайт Архів офіційного веб-сайту

Mortal Kombat: Special Forces (скор. MK: SF; рос. Смертельна битва: Загін особливого призначення) - відеогра в жанрі пригодницького бойовика, розроблена і випущена компанією Midway для ігрової приставки PlayStation в 2000 році. Як і Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero, проект є спін-оффом серії файтинга і служить прологом до оригінальної гри Mortal Kombat 1992 року. Mortal Kombat: Special Forces двічі була представлена на щорічній виставці Electronic Entertainment Expo (E3 1999 року, E3 2000). Випуск гри відкладався через проблеми в процесі розробки.

Після виходу Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero, та ж сама команда розробників приступила до створення продовження під назвою Mortal Kombat: Special Forces. Над пригодницької грою, запланованої в 3D, вони працювали протягом року. Потім Джошуа Тсуі, Джон Тобіас, а також двоє інших розробників, які входили в команду, вирішили покинути Midway в серпні 1999 року. Видавець спочатку висунув ідею їх участі в завершенні проекту в якості підрядників, але зо склалася в Midway напруженість через їх виходу не дозволила здійснити цей варіант, і їх версія була повністю переглянута на користь широко критикований ізометрії.

У цій грі Джаксом належить розшукати втекли з в'язниці членів банди «Чорний Дракон» і притягнути їх до відповідальності. В ході розслідування майор Джексон Бріггс досліджує систему лабіринтів різної складності, де зіткнувшись з противниками, він використовує спеціальні прийоми, комбо і зброю. Mortal Kombat: Special Forces була розкритикована, і навіть за бюджетною ціною $ 19,99 гра погано продавалася. Версія для Nintendo 64 була запланована, але в підсумку скасована рішенням компанії Midway.