Multi Theft Auto

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Multi Theft Auto
Multi Theft Auto logopt.png
Тип модифікація
Розробник MTA Team
Перший випуск 0.1 (8 лютого 2003)
Версії 1.5.5
Платформа багатоплатформність
Операційна система Windows
Написано на C++
Стан розробки активний
Ліцензія GNU GPL
mtasa.com

Multi Theft Auto (скорочено MTA) — проект багатокористувацьких модифікацій для відеоігор серії Grand Theft Auto у версії для Windows. Має в собі 3 модифікації.

GTA3AM[ред.ред. код]

Своє існування багатокористувацька модифікація почала у Grand Theft Auto III, коли відбувся вихід мультиплеєру для гри у 2003 році. Це була версія 0.1a. Але у цей час було багато недоліків, які не давали вести комфортну гру. Наступного місяця вийшла версія 0.2a, у якій була виправлена більша кількість недоліків. Наступною версією стала 0.3b, яка підтримувала 21 гравця.

Multi Theft Auto: Vice City[ред.ред. код]

Головним проривом стала версія 0.5. Multi Theft Auto був значно поліпшений і дозволяв грати в Grand Theft Auto: Vice City, з підтримкою безлічі гравців і функцій оригінальної гри. Версія 0.5 пропонує два режими гри для GTA Vice City: Deathmatch і Stunt. Deathmatch має кілька різних класів гравців, які грає може вибрати, причому кожен клас має свої переваги і недоліки. Режим Stunt надає гравцям можливість змагатися і виконувати трюки завдяки наявності трамплінів, розставлених по всій карті. MTA Team спочатку планувала реліз 0.5.5 з виправленнями помилок, новим стилем deathmatch для GTA Vice City і декількома доповненнями до GTA3: MTA. Однак, вони вирішили зосередити свої зусилля над новим ядром, який отримав кодове ім'я «Blue», яке вони використовували в версії ядра 1.x для San Andreas .

Multi Theft Auto: San Andreas[ред.ред. код]

У 2006 році з'явилась багатокористувацька гра у Grand Theft Auto: San Andreas. Першим режимом були автоперегони, а потім з'явився і Deathmatch. До 2009 року, модифікація мала багато проблем, які відштовхували нових гравців, тому основна популярність припала на іншу модифікацію - San Andreas Multiplayer. У 2010 році з'явилася рольова гра у мультиплеєрі. Команда розробників вирішила кинути свої сили на розробку саме цієї модифікації, отримавши невеликі успіхи.

Посилання[ред.ред. код]