Multi Theft Auto

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Multi Theft Auto
Тип модифікація
Розробник MTA Team
Перший випуск 0.1 (8 лютого 2003)
Версії 1.5.6 (вересень 2018)
Платформа багатоплатформність
Операційна система Windows
Написано на C++
Стан розробки активний
Ліцензія GNU GPL
mtasa.com

Multi Theft Auto (скорочено MTA) — проект багатокористувацьких модифікацій для відеоігор серії Grand Theft Auto у версії для Windows. Має в собі 3 модифікації.

GTA3AM[ред. | ред. код]

Своє існування багатокористувацька модифікація почала у Grand Theft Auto III, коли відбувся вихід мультиплеєру для гри у 2003 році. Це була версія 0.1a. Але у цей час було багато недоліків, які не давали вести комфортну гру. Наступного місяця вийшла версія 0.2a, у якій була виправлена більша кількість недоліків. Наступною версією стала 0.3b, яка підтримувала 21 гравця.

Multi Theft Auto: Vice City[ред. | ред. код]

Головним проривом стала версія 0.5. Multi Theft Auto був значно поліпшений і дозволяв грати в Grand Theft Auto: Vice City, з підтримкою безлічі гравців і функцій оригінальної гри. Версія 0.5 пропонує два режими гри для GTA Vice City: Deathmatch і Stunt. Deathmatch має кілька різних класів гравців, які грає може вибрати, причому кожен клас має свої переваги і недоліки. Режим Stunt надає гравцям можливість змагатися і виконувати трюки завдяки наявності трамплінів, розставлених по всій карті. MTA Team спочатку планувала реліз 0.5.5 з виправленнями помилок, новим стилем deathmatch для GTA Vice City і декількома доповненнями до GTA3: MTA. Однак, вони вирішили зосередити свої зусилля над новим ядром, який отримав кодове ім'я «Blue», яке вони використовували в версії ядра 1.x для San Andreas .

Multi Theft Auto: San Andreas[ред. | ред. код]

У 2006 році з'явилась багатокористувацька гра у Grand Theft Auto: San Andreas. Першим режимом були автоперегони, а потім з'явився і Deathmatch. До 2009 року, модифікація мала багато проблем, які відштовхували нових гравців, тому основна популярність припала на іншу модифікацію - San Andreas Multiplayer. У 2010 році з'явилася рольова гра у мультиплеєрі. Команда розробників вирішила кинути свої сили на розробку саме цієї модифікації, отримавши невеликі успіхи.

Посилання[ред. | ред. код]