Murder Princess

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Murder Princess
MurderPrincess cover.jpg
マーダー・プリンセス
Смертоносна принцеса
Жанр Фентезі, Пригоди
Манґа
Автор Інуі Секіхіко
Видавець Японія Японія MediaWorks
Flag of the United States.svg США Broccoli Books
Видавницький лейбл Dengeki Teioh, Dengeki Daioh
Період випуску 2005 — 2007
Кількість томів 2
OVA
Режисер Курокава Томоюкі
Студія Marvelous Entertainment, Bee Train
Період показу 28 березня, 2007  — 29 серпня, 2007
Кількість серій 6

Murder Princess (яп. マーダー・プリンセス, укр. Смертоносна принцеса) — японська манґа авторства Інуі Секіхіко. У 2007 році манґа була екраінізована у вигляді 6-серійного OVA-серіалу студіями Marvelous Entertainment та Bee Train.

Сюжет[ред.ред. код]

4-го числа Нефрітового місяця 672 року Ери Ціндіна в королівстві Форланд відбувся державний переворот. Щоб не потрапити в полон до бунтівників, принцеса Аліта зі своїми охоронцями тікає із замку. Але в загадковому лісі Еруре, куди її виводить вихід з замку, на них нападає таємничий і могутній вартовий лісу. Втративши всіх своїх охоронців, принцеса в паніці кидається, світ за очі. Вискочивши на обрив на узліссі, вона майже налітає на лезо меча незнайомки.

Фаріс, так звали незнайомку, була найсильнішою в історії мисливицею за головами. Говорили, що вона вбила дракона, і що сама Смерть ходить з нею під руку. Аліта намагається попросити про допомогу, але могутній удар вибиває у них землю з-під ніг, і обидві дівчини зриваються в провалля.

Дивом приземлившись, вони із здивуванням виявляють, що помінялися тілами. І тепер Фаріс, яка опинилася в тілі принцеси, нічого іншого не залишається, окрім як погодитися захистити королівство Форланд. Так народилася найсильніша і найжорстокіша принцеса в історії: Смертоносна Принцеса.

Персонажі[ред.ред. код]

Головні герої[ред.ред. код]

Головні герої (з ліво на право): Джоду Ентоласія, Пітер Армстронг, Фаліс (в тілі принцеси Аліти), Домініков та Аліта (тілі Фаліс)

Аліта Форланд (яп. アリタ‧フォーランド) — друга дитина короля Форланду. Вона втекла із замку коли бунтівники підняли заколот проти короля. Випадково зустрілася з Фаліс та помінялася із нею тілами. В нагороду за спасіння королівства пообіцяла Фаліс своє тіло та будь яку нагороду. Згодом, щоб сховати хто вона насправді вдає з себе Мілано — свою колишню служницю, яку вбили заколотники.

Сейю: Косімізу Амі

Фаліс (яп. ファリス) — найкраща та найвідоміша мисливиця за головами. Коли вона зі своїми супутниками знаходилася в королівстві Форланд, випадково помінялася тілами з принцесою Алітою. Найулюбленіша зброя — катана Хіметсуру (яп. 姫鶴, ひめつる). Іноді разом з мечем використовує кинджал.

Сейю: Паку Ромі

Домініков (яп. ドミニコフ) — один з супутників Фаліс. Мисливець за головами. В манзі він сінігамі (бог смерті), а в аніме кіборг. Улюблена зброя — коса.

Сейю: Яо Казукі

Пітер Армстронг (яп. ピート‧アームストロング) — другий супутник Фаліс. Незважаючі на свою загрозливу зовнішність (пурпурна шкіра, шипи та ін.) та вправність у рукошному бої, маю дуже добрий характер. Як і Домініков, Пітер в аніме кіборг.

Сейю: Такасе Акімітсу

Джоду Ентоласія (яп. ジョドォ‧エントラシア) — дворецький королівської сім'ї Форланду. Від дуже суворий, особливо коли навчає Аліту етикету. Продовжує служити принцесі і після того як вона помінялася тілами з Фаліс. Навчає Фаліс придворного етикету.

Сейю: Ісіморі Таккоу

Музика[ред.ред. код]

Відкриваюча пісня:

  • «The Light's Shining »(яп. ヒカリサスホウ) (рок-група BACK-ON)

Закриваюча пісня:

Список епізодів OVA[ред.ред. код]

Японська назва Українська назва Дата виходу
1 誕生 Народження 28 березня 2007
2 戴冠 Коронація 25 квітня 2007
3 帰還 Повернення 30 травня 2007
4 追放 Вигнання 27 червня 2007
5 宿命 Доля 25 липня 2007
6 決意の果てに・・ В кінці рішення 29 серпня 2007

Посилання[ред.ред. код]