N-tv

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
n-tv
Країна Німеччина Німеччина
Місто реєстрації Кельн
Зона мовлення Німеччина Німеччина
Австрія Австрія
Власник(и) RTL Group
Заснована 1992
Інтернет www.n-tv.de

n-tv (вимовляється еН-Те Фау) — німецький новинний телеканал. Рік заснування — 1992 р. Належить до медійного об'єднання RTL Group разом з каналами RTL Television, Vox, RTL II, Super RTL.

Головний профіль каналу — світові новини, економіка, спорт.

Структура ефіру[ред. | ред. код]

Трьома основними напрямками каналу n-tv є: новини, бізнес та діалоги-дискусії (talk-show). Згідно з внутрішньою політикою редакції, новини подаються з понеділка по п'ятницю мінімум кожну годину; в першій половині дня — кожні пів-години, а від 7 до 9 годин ранку — кожні 15 хвилин. У вихідні глядачам подаються кожну годину тільки важливі поточні новини на цей день. Після 20:00 годин вечора новинний блок становить лише 3-5 хвилин. Між 0:05 ночі та 5:59 ранку зазвичай не подається ніяких повідомлень. Але при необхідністі в 3:00 ночі може бути подано терміновий 5 хвилинний блок новин.

Телеканал має відносно високу частку новин вживу (live) та частно використовую термінови вставки (breaking news). Крім того, важливою часткою програм є документація, витяжки із репортажних та наукових часовписів, спортивних новин та Lifestyle-журналів.

Додаткові поточні термінові звіти з галузей: останні новини, спорт, погода, бізнес та біржова інформація — на декілька секунд з'являються у вигляді тексту в нижній полосі екрана, доки не поступає наступне повідомлення.

Новинний канал пропонує свою інформацію на різних платформах. Окрім додатка у вигляді інтернет-портала, канал також надає п-tv-телетекст інформацію з галузей: новини, ринок, економіка та біржа. Повідомлення, окремий бізнес-формат та погода доступні також у вигляді подкастів.

Посилання[ред. | ред. код]