Nagoya Kei

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Nagoya Kei
Стилістичні походження
Походження
1980-і роки Японія
Типові інструменти
Споріднені жанри
J-Rock, visual kei, Angura Kei
Інші теми
J-Pop
J-Rock
Музика Японії

Nagoya kei - піджанр visual kei, що має коріння в ранніх 90-х на музичній сцені Нагої в Японії. Часто передбачається велика похмурість і темность жанру, ніж у звичайному kei. На nagoya kei західні (особливо британські) панк рок - групи вплинули більше, ніж на visual kei. Групи стилю nagoya менше уваги приділяють костюмам і мейкапу на користь більш складних музичних композицій.

Найбільш відомі ґурти, що працюють за цим напрямковм: Silver ~ Rose, Laputa, Merry Go Round, Kein, Lamiel, Phobia, Blast, Gullet (альтернативний рок), The Studs, Lynch (проресивний метал), Eight (ню-метал), Deathgaze (альтернативний метал, металкор), OZ (металкор), UnsraW та інші.

Характеристика[ред.ред. код]

Зародився в Нагої, і всі групи звідти помилково автоматично відносять до nagoya kei. Хоча жанр не має прямоґо відношення до ґеоґрафічноґо фактору, більше до звучання та стилю. Жанр утворився від з'єднання Коте кей і Коруфу Кей. Характеризується зазвичай бас-партіями, похмурим віжуалом; костюми в темній колірній гамі; переважає чорний колір, без витребеньок. У музичному стилі це часто важкий метал, альтернатива, Хардкор і металкор.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]