Neidermeyer's Mind

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Neidermeyer's MindM:
Демо-альбом
Виконавець Korn
Дата випуску офіційно не видавалося
Записаний 1993
Жанр nu metal
Тривалість 17:50
Мова англійська
Продюсер Ross Robinsond
Хронологія Korn
Попередній
←
Korn
1994
Наступний
→

Neidermeyer's Mind — записаний у 1993 групою Korn з Бейкерсфілда , Каліфорнія, передбачило дебютний однойменний альбом, що вийшов в 1994. Запис було спродюсована Россом Робінсоном, який також працював над дебютним альбомом групи і подальшим Life Is Peachy. Всі пісні з демозапису пізніше увійшли до дебютного альбому, за винятком пісні «Alive», яка була переписана 10 років потому для шостого студійного альбому групи Take a Look in the Mirror Хоча версія «Blind» відрізнялася більш брудним звучанням в порівнянні з версією на першому альбомі, решта треків звучали практично ідентично, незважаючи на їх переробку і перезапис.

Список композицій[ред. | ред. код]

  1. «Pradictable» — 4:27
  2. «Blind» — 4:52
  3. «Daddy» — 4:27
  4. «Alive» — 4:07

Korn[ред. | ред. код]

У той час як перші три треки з Neidermeyer's Mind увійшли до першого альбому Korn, останній трек, «Alive», був перероблений і записаний заново через десять років на шостому студійному альбомі Korn Take a Look in the Mirror . Програш в треку з демозапису був використаний в іншій пісні «Need To», яка також увійшла до першого студійного альбому гурту.

Подібним чином, інша рання пісня Korn (не увійшла в Neidermeyer's Mind ) називалася «Layla» і має схожі риси з піснею «Clown», що увійшла до першого альбому Korn. Найбільше схожість помітно на початку пісні. Кінцівка «Layla» також має схожість, але вже з кінцівкою іншої пісні «Ass Itch» з альбому 1996 а «Life Is Peachy» .

Також варто відзначити, що перший трек демозапису, «Pradictable», був написаний через 'a' замість першої 'e' . Невідомо, чи було це зроблено спеціально, або ж мала місце помилка. Як би то не було, на дебютному альбомі Korn назва пісні було написано правильно, через ' e ' .

Чутки[ред. | ред. код]

  • Є чутка, що демозапис можна було купити в музичних магазинах або придбати через онлайновий магазин . Але так як демо ніколи офіційно не випускалося, більше схоже що демо поширювалося через Пірингові мережі і копіювалося на аудіокасету, щоб привести демо до виду офіційного релізу 1993.
  • Інший слух стверджує, що обкладинкою демо займалася група, в той час як інші говорять що обкладинку придумав і намалював Джонатан, і навіть існує слух що автором обкладинки демо є Росс Робінсон.
  • Нейдермеєр — ім'я одного з негативних персонажів у комедії 1978 «Звіринець»