Neon Genesis Evangelion: Ayanami Raising Project

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Neon Genesis Evangelion: Ayanami Raising Project

Neon Genesis Evangelion Ayanami Raising Project.jpg

Розробник GAINAX
BROCCOLI
Видавець GAINAX
Дата випуску 2001, 2002, 2003, 2008
Жанр Симулятор життя
Платформи Microsoft Windows, Dreamcast, Playstation 2, Nintendo DS[1]
Режими гри сінглплеєр
Сайт http://www.gainax.co.jp/soft/ayanami/index.html

Neon Genesis Evangelion: Ayanami Raising Project (яп. 新世紀エヴァンゲリオン 綾波育成計画) — комп'ютерна гра в жанрі симулятор життя розроблений компаніями GAINAX та BROCCOLI, за мотивами аніме та манґи Neon Genesis Evangelion[2].

Інтерфейс гри схожий з інтерфейсом серії ігор Princess Maker, яка теж створена GAINAX. Гра була випущена на платформі Windows в 2001 році. Наступного року з'явилась версія для платформи Dreamcast.

Роком пізніше була випущена версія гри для PlayStation 2 під назвою Ayanami Raising Project with Asuka Supplementing Project (яп. 新世紀エヴァンゲリオン 綾波育成計画withアスカ補完計画). У ній, крім можливості керувати розвитком Аянамі Рей, був доданий це один персонаж — Аска Ленґлі Сорю.

У 2008 році вийшла версія гри для платформи Nintendo DS[1].

Опис[ред.ред. код]

Згідно з сюжетом, гравець бере на себе роль лейтенанта Nerv. Оскільки Ґендо Ікарі тимчасово не може піклуватися про Аянамі Рей, гравець повинен взяти на себе роль її опікуна. В цій ролі він повинен складати та погоджувати з Рей розклад, який регулює час який вона витрачає на освіту, роботу та дозвілля. Гра продовжується приблизно рік та містить в собі сцени з оригінального серіалу та фільму «The End of Evangelion».

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]