Neon Genesis Evangelion: Ayanami Raising Project

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Neon Genesis Evangelion: Ayanami Raising Project
Розробник GAINAX
BROCCOLI
Видавець GAINAX
Дата випуску 2001, 2002, 2003, 2008
Жанр(и) Симулятор життя
Платформа Microsoft Windows і PlayStation
Режим гри одиночна гра
Сайт gainax.co.jp/soft/ayanami/index.html

Neon Genesis Evangelion: Ayanami Raising Project (яп. 新世紀エヴァンゲリオン 綾波育成計画) — відеогра жанру симулятора життя, розроблена компаніями GAINAX та BROCCOLI за мотивами аніме та манґи Neon Genesis Evangelion[1].

Інтерфейс гри схожий з інтерфейсом серії ігор Princess Maker, яка теж створена GAINAX. Гра була випущена на платформі Windows в 2001 році. Наступного року з'явилась версія для платформи Dreamcast.

Роком пізніше була випущена версія гри для PlayStation 2 під назвою Ayanami Raising Project with Asuka Supplementing Project (яп. 新世紀エヴァンゲリオン 綾波育成計画withアスカ補完計画). У ній, крім можливості керувати розвитком Аянамі Рей, був доданий це один персонаж — Аска Ленґлі Сорю.

У 2008 році вийшла версія гри для платформи Nintendo DS[2].

Опис[ред.ред. код]

Згідно з сюжетом, гравець бере на себе роль лейтенанта Nerv. Оскільки Ґендо Ікарі тимчасово не може піклуватися про Аянамі Рей, гравець повинен взяти на себе роль її опікуна. В цій ролі він повинен складати та погоджувати з Рей розклад, який регулює час який вона витрачає на освіту, роботу та дозвілля. Гра продовжується приблизно рік та містить в собі сцени з оригінального серіалу та фільму «The End of Evangelion».

Примітки[ред.ред. код]

  1. Neon Genesis Evangelion: Ayanami Raising Project (Japanese). 
  2. Помилка цитування: Неправильний виклик <ref>: для виносок NintendoDS не вказаний текст

Посилання[ред.ред. код]