Nissan Xterra

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Nissan Xterra
Nissan Xterra
Виробник Nissan
Також називається Nissan Roniz
Nissan Paladin
Роки виробництва з 2000
Клас SUV

Nissan Xterra — позашляховик, який виготовляється компанією Nissan. З 2005 року автомобіль виготовляється на платформі F-Alpha і технічно подібний з Navara.

Xterra виготовляється в Смирні (штат Теннессі) і Сан-Жозе-дус-Піньяйс (Бразилія). В Ірані, автомобіль називається Nissan Roniz, і виготовляється за ліцензію іранським виробником автомобілів Pars Khodro. У Китаї той же самий автомобіль носить назву Nissan Paladin. Ім'я Xterra походить від назви місцевості для тріатлону XTERRA. Nissan в кінці 2006 року був головним спонсором цих перегонах.

Перша модель Xterra представлена в 2000 році в США, позиціюється як простий, але потужний позашляховик. Автомобіль був розроблений для жінок і чоловіків різного віку і всіх рівнів доходів.

Дві деталі проекту залишилися незмінними з моменту його введення: рамна конструкція і високий дах в задній частині автомобіля. Високий дах дозволяє пасажирам збільшити простір над головою задніх пасажирів. В Японію і в Європу Xterra не поставлявся, оскільки там його місце зайняли X-Trail і Qashqai. У США до презентації Nissan Rogue в 2008 році Xterra виконував роль позашляховика базового рівня. Зараз Nissan Xterra на ринку США за вартістю займає проміжну роль між Rogue і Murano.

Посилання[ред.ред. код]