Nothing Can Stop the Juggernaut!

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ніщо не може зупинити Джаггернаута!
англ. Nothing Can Stop the Juggernaut!
Обкладинка The Amazing Spider-Man #230
Художник — Джон Роміта молодший
Загальні дані про видання
Видавець Marvel Comics
Країна США
Мова англійська
Формат сюжетна лінія
Дата публікації червень — липень 1982
Головні героїні Людина-павук
Джаггернаут
Творча команда
Сценарист(и) Роджер Стерн
Художник(и) Джон Роміта молодший
Технічні дані про видання

Nothing Can Stop the Juggernaut! (укр. Ніщо не може зупинити Джаггернаута!) — сюжетна арка коміксів, написана Роджером Стерном і намальована Джоном Ромітою-молодшим і видана Marvel Comics в 1982 році. Сюжетна лінія включає в себе випуски The Amazing Spider-Man #229-230 [1].

Сюжет[ред. | ред. код]

БлекТом Кессіді наказує Джаггернауту зловити Мадам павутину, сподіваючись на те, що її психічні сили допоможуть їм перемогти Людей Ікс. У цей час їй приходить бачення про їхній план, і вона повідомляє про це Пітеру Паркеру, закликаючи його зупинити Джаггернаута. Людина-павук робить багато спроб, але завжди програє йому. Джаггернаут знаходить Мадам павутину і від'єднує її від системи життєзабезпечення, тим самим мало не вбиваючи її [2]. У той час як Мадам павутину відправляють в лікарню, Людина-павук знову намагається зупинити Джаггернаута. На цей раз він заманює його на будмайданчик, де той потрапляє в пастку, застряваючи в басейні, заповненому рідким цементом [3].

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Comics You Should Own flashback - Amazing Spider-Man #229-230 (англ.). Comic Book Resources. 25 березня 2008. Архів оригіналу за |archiveurl= вимагає |archivedate= (довідка). Процитовано 13 травня 2022. 
  2. The Amazing Spider-Man #229. Marvel Comics.
  3. The Amazing Spider-Man #230. Marvel Comics.